3-денний професійний тренінговий курс «Вирощування суниці в закритому ґрунті»

Асоціація «Ягідництво України» і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business, запрошують фермерів та працівників ягідних господарств взяти учать в триденному професійному тренінговому курсі «Вирощування суниці в закритому ґрунті».

 

Дати та місце проведення:

11 вересня 2019 – Київ (місце проведення узгоджується)

12 вересня 2019 – навчальна ферма ФГ «Підгірне» у м. Кагарлик, Київська обл.

13 вересня 2019 – Київ (місце проведення узгоджується)

Захід присвячено найбільш поширеним у світі методам вирощування суниці садової в закритому грунті. На тренінгу буде розглянуто технологічні, агрономічні, управлінські та фінансові аспекти зазначеної технології.

Курс проводитимуть два тренера-практика – Кшиштов Сак (Польща) та Олександр Павловський (Україна), які мають багаторічний успішний досвід вирощування суниці садової в закритому ґрунті, а також маркетингу та реалізації свіжої ягоди. Навчання проходитиме в групі на 20 осіб за методологією, що поєднує теоретичні знання та практичні навички.

 

Цільова аудиторія тренінгового курсу:

  • Фермери, які вирощують суницю у відкритому ґрунті, але замислюються над переходом до застосування технологій закритого ґрунту, враховуючи зміни клімату та погодні ризики
  • Виробники, які працюють на свіжий ринок та мають плантації, розташовані поблизу великих міст з високою купівельною спроможністю споживачів

Крім того в групі передбачено 5 пільгових місць для представників аграрних учбових закладів (студентів та викладачів), участь яких в тренінгу буде повністю профінансовано ЄБРР. Відбір претендентів на пільгові місця буде здійснюватися на конкурсній основі на підставі мотиваційних листів від кандидатів.

 


Учасники тренінгу матимуть змогу опанувати:

  • Базові технологічні та агрономічні знання щодо вирощування суниці садової в закритому грунті
  • Ключові фінансові показники, що ґрунтуються на реальних результатах роботи ферми «Підгірне»
  • Розуміння ключових ризиків вирощування суниці садової в закритому ґрунті та їх наслідків для фермера
  • Практичні поради та рекомендації щодо вирощування суниці в закритому ґрунті
  • Знайомство з провідними компаніями – постачальниками МТР та технологій

 

 

Щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму. Вартість участі в тренінговому курсі – 2700 гривень з делегата. У вартість включено навчальні матеріали, обіди протягом трьох днів тренінгу, трансфер з місця проведення тренінгу на навчальну ферму та назад. Проживання та проїзд до Києва сплачується учасниками самостійно.

Щоб подати заявку на учась необхідно заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/1a8AvQTL6vf5GEWzdPEaU8TLeBN6PKKOZToUItPacdpM/viewform?fbclid=IwAR0VnrA2LpQwD9qSRudymhWgntMywgdgXZjWroqjRB8nd3LBcatQqFBhhvw&edit_requested=true

Контактна інформація:

 

       Любов Павленко

(067) 487-37-42

info@uaberries.com.ua

 

      Ірина Кухтіна

 

(050) 383-07-15

info@uaberries.com.ua

 

Цей проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР