Наші цілі і цінності
Експорт
Просування та диверсифікація експорту української ягоди та фруктів і продуктів їх переробки.
Законодавство
Лобіювання законодавства в сфері садівництва та взаємодія з державними органами та галузевими відомствами.
Споживання
Задоволення внутрішнього попиту на ягоди, фрукти на продукти їх переробки, а також стимулювання споживання плодово-ягідної продукції в Україні.
Навчання
Підготовка кваліфікованих кадрів для розвитку галузі
Аналітична підтримка
Інформаційно-аналітична підтримка та розвиток інфраструктури галузі.
Провідні галузеві події
Проведення міжнародних та національних конференцій, тренінгів і конгресів, спрямованих на обговорення головних проблем галузі та шляхів їх вирішення, ознайомлення гравців ринку з інноваційними рішенням та технологіями, дискусії щодо стратегій та векторів подальшого розвитку ринку, вивченні досвіду українських та закордонних компаній тощо.
Переваги членства в асоціації
1
Послуга «Економічна безпека»
Перевірка ваших контрагентів на платоспроможність та можливі ризики (фінансовий стан, наявність майна, кількість працюючих, наявність судових позивів та кримінальних справ, тощо). Ця послуга дозволяє досить суттєво знизити ризики при продажі продукції з відтермінуванням платежу, або при великому обсязі закупівель товарів або послуг.
2
Участь у міжнародних виставках
Можливість участі в групових стендах Асоціації на найважливіших міжнародних виставках на кшталт Anuga, Sial, Fruit Logistica, CHINA TERNATIONAL FOOD EXPOSITION та інших. Якщо самостійна участь в таких виставках із урахуванням відряджені та оренди місця може коштувати вам 15-30 тис. євро, то участь в груповому стенді коштуватиме 1-6 тис. євро в залежності від того, чи то заочна участь, чи участь в частині стенду Асоціації.
3
Знижки на участь у виставках та конференціях
Суттєві знижки на участь у виставках та конференціях, що проходять на території України та за кордоном. Це стосується як подій, що безпосередньо організовуються Асоціацією, так і партнерських заходів.
4
Інформаційна підтримка та розвиток
Доступ до контактів та запитів на постачання продукції з внутрішнього та зовнішнього ринків. Доступ до мережі консультантів різних напрямків діяльності. Ми допоможемо із вибором та запрошенням найкращого консультанта під ваші потреби. Інформацію про доступні гранти, державні програми підтримки розвитку галузі та зміни в законодавстві. Отримання актуальної інформації по цінах та значні знижки на маркетингові дослідження ринків фруктів.
Члени асоціації
Наша команда
Президент Асоціації
Iрина Кухтіна
Виконавчий директор
Олена Каіжен
Менеджер проектів
Тетяна Смірнова
Головний бухгалтер
Тетяна Холстініна
Менеджер проектів
Любов Павленко