Наші цілі і цінності
Експорт
Просування експорту української ягоди та фруктів і продуктів їх переробки.
Законодавство
Лобіювання галузевого законодавства та взаємодія з державними органами.
Імпорт
Імпортозаміщення та стимуляція споживання плодово-ягідної продукції в Україні.
Навчання
Підготовка кваліфікованих кадрів для розвитку галузі
Аналітична підтримка
Інформаційно-аналітична підтримка та розвиток інфраструктури галузі.
Розвиток галузі
Розвиток українського експорту та імпортозаміщення в галузі;
Переваги членства в асоціації
1
Послуга «Економічна безпека»
Перевірка ваших контрагентів на платоспроможність та можливі ризики (фінансовий стан, наявність майна, кількість працюючих, наявність судових позивів та кримінальних справ, тощо). Ця послуга дозволяє досить суттєво знизити ризики при продажі продукції з відтермінуванням платежу, або при великому обсязі закупівель товарів або послуг.
2
Участь на міжнародних виставках
Можливість участі в групових стендах Асоціації на найважливіших міжнародних виставках, таких як Anuga, Sial, Fruit Logistica, CHINA TERNATIONAL FOOD EXPOSITION та інших. Якщо самостійна участь в таких виставках із урахуванням відряджені та оренди місця може коштувати вам 15-30 тис. євро, то участь в груповому стенді коштуватиме 1-6 тисяч євро в залежності від того, чи то заочна участь, чи участь в частині стенду Асоціації.
3
Знижки на участь в виставках та конференціях
Значні знижки на участь в виставках та конференціях, що проходять на території України. Це стосується як подій, що безпосередньо організовуються Асоціацією, так і партнерських заходів. Вже зараз можна отримати знижку 10-15% на участь в наступних заходах: Ukrainian Food Expo (23-24 листопада 2017, Київ), Fresh Business Expo (05-07.12.2017, Київ), «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху» (05-07.12.2017, Київ, організатор АПК-інформ).
4
Інформаційна підтримка то розвиток
Доступ до контактів та запитів на постачання продукції з внутрішнього та зовнішнього ринків. Доступ до мережі консультантів з різних напрямків діяльності. Ми допоможемо із вибором та запрошенням найкращого консультанта під ваші потреби. Інформацію про доступні гранти та державні програми розвитку та зміни в законодавстві. Отримання актуальної інформації по цінах та значні знижки на маркетингові дослідження ринків фруктів.
Члени асоціації
Наша команда
Президент Асоціації
Iрина Кухтіна
Виконавчий директор
Олена Каіжен
Менеджер проектів
Марія Мельник
Головний бухгалтер
Тетяна Холстініна