Аграріям Львівщини компенсують органічну сертифікацію

Аграрії Львівської області можуть отримати часткове відшкодування вартості сертифікації суб’єктів органічного виробництва та заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, пише AgroPortal.

 

Як інформує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, фінансування передбачено комплексною програмою підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області в 2019 р.

 

«Право на фінансову підтримку мають суб’єкти господарювання, які здійснюють органічне виробництво в галузі сільського господарства, зареєстровані на території області та здійснюють органічну діяльність, підтверджену відповідними сертифікатами», – йдеться в повідомленні.

 

Кошти обласного бюджету надаються таким суб’єктам господарювання у вигляді часткової компенсації витрат з проведення сертифікації органічного виробництва та заготівлі органічних об’єктів рослинного світу в розмірі фактичних витрат, але не більше 20 тис. грн одному суб’єкту господарювання.

 

Заявки на отримання фінансової підтримки з певним переліком документів подаються в конкурсній комісії департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації до 10 грудня поточного року.