AGRID – лідер з постачання високоякісних європейських матеріалів для виробництва ягід у закритому та відкритому ґрунті

Член Асоціації «Ягідництво України» компанія AGRID є лідером з постачання високоякісних європейських матеріалів для виробництва ягід у закритому та відкритому ґрунті, для плодових садів та виноградників, для розсадників тощо.


Компанія AGRID з 2010 року працює на ринку матеріалів для сільського господарства та вже завоювала титул Лідера в цьому сегменті. Компанія AGRID представляє в Україні лише якісні, перевірені матеріали від провідних світових постачальників:
GREENTEX – агроволокно укривне і мульчуюче;
SOTRAFA – тепличні плівки розсіюючи і прозорі; мульчуючі плівки;
AGROJUTEX – агротканина від компанії JUTA біла та чорна;
GRONDMEESTER – кокосовий, торф’яний субстрат та матеріали для підв’язування рослин;
KARATZIS – сітки для затінення;
TENAX – пластикові сітки, система «антиград».

Компанія AGRID з радістю порадить Вам нові підв’язки для ягідників, виноградників та садів GrondMeester, а також тепличні та мульчіруючі плівки POLITIV, кокосові субстрати GrondMeester, агроволокно Greentex та затіняючи сітки KARATZIS.

 

Як захистити теплицю від конденсату? Консультанти компанії AGRID продемонструють Вам плівку – антиконденсат. Завдяки сучасним добавкам, що збільшують поверхневий натяг внутрішнього шару плівки, вдається уникнути утворення крапель на поверхні плівки.

Якщо ви шукаєте відповідь яку плівку використовувати в теплиці і забезпечити найсучасніші та діючі способи захисту рослин, то відповідь – противірусні плівки та антимоскітні захисні засоби на вентиляції.

 

А якщо, Ви працюєте з відкритим ґрунтом і погодні умови мають великий вплив, важливо потурбуватись про захист від граду. TENAX IRRIDIUM – інноваційна антіградових сітка. Дана сітка володіє не тільки функцією захисту від граду, але і фотоселективною функцією. Сітка випускається в різних кольорах, що дозволяє досягти оптимального фотоселективного ефекту. Сітка IRRIDIUM має високу міцність і тривалу УФ стабілізацію. Завдяки цьому, при належному обслуговуванні, сітка прослужить тривалий період і буде надійним захистом насаджень і врожаю. Сітка виготовляється індивідуально під замовлення та фіксується за допомогою спеціальних кріплень і комплектуючих.