Анонс найближчих подій в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business»

Нагадаємо, що ягідництво було обране пріоритетним напрямком для надання підтримки українським експортерам в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», який фінансується Європейським Союзом як частина ініціативи EU4Business. Проект спрямований на підвищення конкурентоздатності українського малого та середнього бізнесу та його вихід на європейські ринки. Тож у виробників та переробників ягід в Україні, які вже експортують свою продукцію або готові це робити, з’явилася можливість скористатися професійною допомогою у налагоджуванні торгівлі із ЄС.

Коротко про найближчі події, в яких зможуть взяти участь учасники проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» в Україні.

  • Практичний тренінг «Введення в сертифікацію Global G.A.P. для виробників ягід», який пройде 20-21 червня. Дводенний тренінг для виробників, які планують експортувати до Європи свіжі ягоди, розкриє основні питання проходження сертифікації, вимоги стандарту до різних етапів виробництва та можливості, які дає сертифікат на ринках ЄС. Перший день тренінгу проходитиме у Києві, другий – на ягідній фермі ТОВ «Українська ягода» у Житомирській області. Компанія «Українська ягода» у 2017 році отримала сертифікат Global G.A.P., тож учасники тренінгу зможуть побачити, як були запроваджені стандарти сертифікації та як вони працюють.
  • Практичний тренінг для українських переробників із сертифікації за стандартом НАССР пройде 17-18 липня у місті Мронгово (Польща) із залученням міжнародних експертів. На другий день тренінгу учасники відвідають одне з крупних польських підприємств із переробки ягід, сертифіковане за стандартом НАССР.
  • До середини липня буде виданий англомовний каталог українських виробників та переробників ягід. Каталог буде розповсюджуватися виключно за кордоном: на галузевих виставках, зустрічах у форматі В2В, під час торгівельних місій тощо. До каталогу увійдуть українські компанії-виробники та переробники, які вже мають досвід експорту, або готові до нього. Відбір компаній для розміщення у каталозі відбувається на основі даних анкетування, яке було проведене у рамках Проекту раніше. Основні вимоги до підприємств для включення у каталог: готовність до екпорту, наявність англомовного персоналу, інтернет-сторінки англійською мовою, а також сертифікації, необхідної для міжнародної торгівлі.
  • Національний стенд українських виробників та переробників ягід на Міжнародній виставці SIAL Paris 2018, яка проходитиме 21-25 жовтня у Парижі. Це найбільша у Європі виставка, присвячена продуктам харчування. У 2018 році організатори очікують 7200 експонентів із 105 країн світу. З їхніми стендами ознайомляться 160 тисяч відвідувачів із 194 країн. Тож участь у такому заході дасть українським виробникам можливість заявити про себе на весь світ та отримати велику кількість корисних бізнес-контактів.

Деталі щодо участі у заходах в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» уточнюйте за контактами Асоціації «Ягідництво України»  +38 067 487 37 49, info@uaberries.com.ua