Асоціація «Ягідництво України» і ЄБРР запрошують взяти учать в триденному професійному тренінговому курсі «Технології заморожування ягід»

 

Асоціація «Ягідництво України» і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу запрошують керівний склад та фахівців підприємств-переробників, а також фермерів, які тільки розпочинають бізнес із заморожування ягід, взяти учать в триденному професійному тренінговому курсі «Технології заморожування ягід».

Захід присвячено двом технологіям заморозки – шокове заморожування в тунелях (IQF) та статичне заморожування. Протягом тренінгу буде розглянуто технічні та фінансові аспекти зазначених технологій, а також поетапне впровадження інвестиційних проектів із заморожування. Тренінг проводитиметься в країні-лідері з виробництва малини– Сербії.

Курс проводитиметься висококваліфікованими тренерами-практиками із Сербії. Навчання проходитиме в групі на 20 осіб за методологією, що поєднує теоретичні знання та практичні навички.

Цільова аудиторія тренінгового курсу:

  • Старший інженерно-технічний персонал підприємств з переробки ягід;
  • Фермери, які планують інвестувати в потужності з заморожування з метою збільшення терміну зберігання ягід до 18-24 місяців.

 

Учасники тренінгу матимуть змогу опанувати:

  • Базові технологічні знання щодо заморожування ягід за двома найпопулярнішими технологіями заморожування ягід.
  • Ключові аспекти, які треба брати до уваги при виборі технології.
  • Різні специфікації кінцевого продукту та індустрії, для яких вони використовуються.
  • Фінансову сторону проекту по впровадженню проекту із заморожування з урахуванням вартості різного обладнання.
  • Практичні рекомендації щодо застосування технологій заморожування саме ягід.

 

Щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму. Реєстраційна форма заповнюється на кожну особу окремо.

Кількість місць для підприємств обмежена – 20 осіб.  Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями для відбору будуть наявність виробничого досвіду в галузі ягідництва та інвестиційних намірів підприємств-виробників ягід.

 

Учасник покриває 50% від вартості участі у тренінговій програмі, інші 50% покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Вартість тренінга за одного учасника складає 9,000 грн. без врахування вартості перельоту, та 14, 500 грн. із перельотом Київ-Софія-Київ.

 

За більш детальною інформацією щодо вартості та програми курсу звертайтесь, будь ласка, до організаторів  заходу:

 

       Любов Павленко

+ 38 (067) 487-37-42

info@uaberries.com.ua

 

Ірина Кухтіна

+38 (050) 383-07-15

info@uaberries.com.ua

 

Цей проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР