Асоціація «Ягідництво України» оновлює каталог українських експортноорієнтованих ягідних компаній
13.08.2019

Асоціація «Ягідництво України» напередодні низки міжнародних подій оновлює каталог українських експортноорієнтованих ягідних компаній. Як зазначають в АЯУ, це вже буде третя редакція єдиного в Україні подібного каталогу. Отже, це чудовий шанс для компаній, що спрямовані на експорт та шукають закордонних партерів, потрапити на його шпальти!

Наразі каталог вже містить загальну інформацію про стан та вектори розвитку українського ягідного сектору, мапу виробництва з позначенням компаній – учасників, а також – візитівки більш ніж 30 українських підприємств, які орієнтовані на експорт та пропонують не тільки свіжу і заморожену ягоду, але й продукти її переробки.

 

 

Каталог структуровано за трьома загальними розділами: виробники свіжих ягід, постачальники заморожених ягід та компанії, що спеціалізуються на виробництві продуктів ягідництва, на кшталт джемів, сублімованих ягід тощо.

 

Вже незабаром оновлений варіант каталогу буде представлений широкому загалу на міжнародній виставці ANUGA, що проходитиме з 5 по 9 жовтня в Німеччині.

 

Вимоги до компаній, які прагнуть потрапити до каталогу:

  • Наявність англомовного сайту (лендінгу);
  • Наявність англомовних менеджерів;
  • Копії міжнародних сертифікатів (Global G.A.P, HAACP тощо);
  • Термін подання заявки – до 20 серпня.

Вартість участі для нових компаній – 2000 грн.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 067 487 37 42. Заявку на участь в каталозі, надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@uaberries.com.ua