Асоціація «Ягідництво України» та проект «USAID» запрошують на тренінг «Збільшення прибутковості підприємства з вирощування лохини»
17.07.2019

Асоціація «Ягідництво України» за підтримки проекту «USAID» запрошує на професійний тренінг «Збільшення прибутковості підприємства з вирощування лохини». Тренером виступить польський експерт Павло Вавріщук (PAWE? WAWRYSZCZUK, Polana LTD).

Захід відбудеться 2 серпня на базі одного з провідних підприємств – «Українська ягода», в селі Маркуші, Житомирської обл.

 

Господарство «Українська ягода» спеціалізується на вирощуванні ягідних культур, зокрема – лохина, жимолость, суниця садова, аґрус, малина, смородина чорна, порічка, черешня, та пропонує широкий асортимент якісної і екологічно чистої продукції. Загальна площа ягідних плантацій становить понад 100 га.

 

Перша частина Тренінгу включатиме Аудит насаджень лохини на підприємстві «Українська ягода», який буде проведено Тренером Павлом Вавріщуком з компанії Polana LTD (Польща). Головна мета – виявлення і усунення негативних нюансів у виробництві лохини та повний аналіз процесів вирощування з метою їх цілеспрямованого регулювання задля збільшення прибутковості виробництва лохини.

 

Друга частина Тренінгу буде теоретичною, включатиме аналіз Аудиту і розбір технологічних питань вирощування та проходитиме в м. Житомир (броварня “Шульц”, вул. Перемоги, 1 м. Житомир).

 

Проведення Тренінгу стало можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

Для учасників Тренінгу буде організовано трансфер 2 серпня м.Київ – с. Маркуші -м.Житомир – м.Київ, а також welcome-кава та обід.

 

Вартість участі 1500 грн.
Для асоційованих членів АЯУ знижка 15%.
Для дійсних членів АЯУ знижка 25%.

 

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXefR5dFCf-szuFkP4qBUizl8UVRoiQ6DhyiqSQ9eq0KPc7Q/viewform