Асоціація «Ягідництво я України» взяла участь у зустрічі з Інною Мєтєлєвою
07.11.2019

Асоціація «Ягідництво я України» 7 листопада 2019 року взяла участь у зустрічі з Інною Мєтєлєвою, заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з представниками профільних асоціацій щодо обговорення питання державних дотацій.

Відбулося обговорення стану виконання Державної програми підтримки 2019 року та программа підтримки на 2020. Також озвучені небюджетні програми підтримки аграріїв.

На 2020 рік заплановано 4 млрд гривень фінансової підтримка агропідприємств та 240 млн кредитування фермерів.

Буде змінена дати подання документів на відшкодування для сільгосппідприємств з 5 грудня на 10 грудня з приводу технічного переходу Мінагрополітики до Мінекономрозвитку, торгівлі та сільського господарства.

«Всі хто подавали заявки Мінагрополітики мають переписати нові заявки та документи, тому що юридична особа змінилась на Мінекономрозвитку, торгівлі та сільського господарства», – підкреслили урядовці під час зустрічі.

Згідно Програми #1230 фермерам відшкодовано 153 млн грн., звітував Шупик Сергій Миколайович, заступник директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій – начальник відділу підтримки фермерства.

https://minagro.gov.ua/ua/pidtrimka/stan-finansuvannya-program-pidtrimki-apk-u-2019-roci?fbclid=IwAR2m89ZpEE-nrpvQyAP19dBV9vLEwCkLiPuMUSlpHjVm6gfETmEbzYjv9MY