Бельгійський оптовик на ринку ягід розширює географію

Special Fruit вирощуватиме ягоди у Марокко

Бельгійський оптовий постачальник ягід Special Fruit розширює свою діяльність у Південній Європі. Вони шукають нових партнерів для вирощування ягід у Марокко.

Special Fruit є міжнародною компанією, девізом якої є «Ми вирощуємо, ми збираємо, ми пакуємо, ми продаємо». Цей лозунг повною мірою демонструє універсальність цієї компанії. Штаб-квартира компанії розташована у Бельгії, на перетині морських, повітряних і наземних торговельних шляхів Європи, між портами Роттердам і Антверпен. Вона постачає високоякісні ягоди, екзотичні фрукти, особливі овочі та делікатеси у приватні крамниці, мережі супермаркетів, готелів та іншим великим споживачам у Європі.

Для довідки:

  • Компанія має 11 500 м2 складських приміщень, в яких встановлена енергоефективна, надійна система охолодження.
  • Компанія має 165 співробітників, орієнтованих на міжнародну діяльність, що займають логістикою, обробкою фруктів, збутом, фінансами і контролем якості.
  • Компанія має два повноцінних робочих приміщення: штаб-квартиру у Бельгії та філіал у Іспанії.
  • У 2017 році товарообіг компанії перевищив 155 млн євро, і він продовжує зростати.
  • Клієнти компанії розташовані у 28 країнах світу.
  • Постачальники компанії є на всіх шести континентах.
  • Компанія проводить політику довгострокових контрактів як з постачальниками, так і споживачами.

Останніми роками виробники з Марокко з’явилися на ринку багатьох видів ягід з Середземномор’я. Кліматичні умови на півдні та півночі цієї країни значно відрізняються між собою. Як наслідок, Special Fruit зможе пропонувати багато якісних ягід різних сортів. Клімат на півночі Марокко подібний до клімату в Уельві (Іспанія), що є регіоном-лідером по вирощуванню ягід в Іспанії. Лараш є одним з найбільших і найстарших регіонів для вирощування ягід.

Саме в цьому регіоні компанія Special Fruit знайшла досвідчених партнерів, що мають розгалужену логістичну мережу. Це партнерство забезпечить безперебійні поставки ягід у Європу. У цьому регіоні виробники віддають перевагу вирощуванню полуниці, малини та лохини.

Натомість, на півдні Марокко, у регіоні Агадір, фермери віддають перевагу вирощуванню ягід, тому Special Fruit має тут лише 100 гектарів полів.

Компанія бачить чудові перспективи для себе від включення цього виробничого регіону до складу своїх постачальників. По-перше, вони зможуть розпочинати ягідний сезон в Європі ще раніше завдяки постачанню ягід з Марокко. По-друге, вони зможуть подовжити тривалість сезону ягід для своїх клієнтів. По-третє, компанія вже має філіал в Іспанії, тож організація логістичної мережі не стане для неї особливим викликом. На думку представників компанії, тепер вони точно зможуть поставляти полуницю європейським споживачам під час різдвяного сезону, коли попит на цю продукцію особливо великий.