До Асоціації «Ягідництво України» приєднався найбільший виробник тепличної суниці в Україні – компанія «Бері Комерц»!
03.04.2020

Компанія ТОВ «Бері Комерц» є найбільшим в Україні тепличним комплексом з вирощування суниці садової та одним з найбільших тепличних господарств з вирощування цієї ягоди в Європі. І відтепер ця компанія також входить до Асоціації «Ягідництво України»!

Діяльність компанії орієнтована як на локальний ринок, так і на ринки Східної та Західної Європи.  Компанія використовує найсучасніші методи вирощування, зберігання й транспортування ягід.

Тепличне господарство ТОВ «Бері Комерц» розташоване в с. Вишняки, Бородянського району, Київської області. ТОВ «Бері Комерц» створив і створює нові робочі місця, наповнює бюджет району, привертає увагу нових інвесторів та партнерів, що в першу чергу позитивно впливає на громаду Бородянського району.

ТОВ «Бері Комерц» використовую два типи теплиць – відокремлені ряди і тунелі, та вирощує методом гідропоніки, де задіяні органічні мати, що складаються з суміші кокосу та торфу європейського виробництва.

Відокремлені ряди

Станом на 2017 рік ТОВ «Бері Комерц» є єдиним власником цього унікального типу теплиць на території України. Перевагою цього типу теплиць є відсутність необхідності постійно відслідковувати температурний режим за рахунок наявності природньої вентиляції в теплицях.

Тунелі

Подібний тип теплиць довів, що він є одним з найефективніших серед теплиць сезонного вирощування ягід. Перевагою цього типу теплиць є те, що він дозволяє раніше почати та пізніше закінчити отримувати врожай за рахунок використання закритого типу конструкції.

Найсучасніший тепличний комплекс ТОВ «Бері Комерц» має адміністративну зону 1900 кв.м, яка складається з їдальні, гуртожитків, побутового комплексу і адміністративного корпусу. Технологічна зона складається з тепличного комплексу, холодильного комплексу, який поєднує 500 кв.м3 камери шокового охолодження, яка здатна охолодити до 10 т продукції за 1-1,5 години до температури + 5-7 градусів за Цельсієм, дві камери об’ємом 70 – 80 тон. Також комплекс оснащений двома ємностями резервного запасу води на 700 м?.

ТОВ «Бері Комерц»  має увесь необхідний транспорт для збору та транспортування суницi. Компанія забезпечила бережливе транспортування ягоди, облаштувавши  дороги з залізобетонного покриття.

Компанія «БЕРІ КОМЕРЦ» реалізує свою продукцію на території України під ТМ «Файніссімо»