До лав Асоціації «Ягідництво України» приєдналось потужне підприємство «Тріада-МК»
17.11.2019

«Тріада-МК» – це багатопрофільна група компаній, яка спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів. Керівник – Сергій Українець.

10 років тому в селі Снітків на Вінниччині Сергій Українець вирішив організувати власне підприємство з вирощування та переробки плодово-ягідної продукції. Разом з партнерами він взяв в оренду землю і заклав яблуневий сад площею 176 га. Пізніше заклали ще 2 га суниці садової та 21 га малини. Зараз земельний банк складає 700 га, з яких 300 га сертифіковані під органічне виробництво. Бренди – «Miriada fruits», «Щедрий хутір», «FRUKTONA».

Висока якість продукції, а також вчасність поставок є основними пріоритетами компанії «Тріада-МК». Компанія відбирає кращі дикорослі ягоди з унікальної території заходу України, де збереглися великі території екологічно чистих лісів. Щоб мати змогу запропонувати ширший асортимент продукції, вирощують культивовані сорти ягід на власних полях.

Для очистки та заморожування продукції було побудовано підприємство у м. Вінниця, що являє собою сучасний виробничо-складський комплекс, оснащений високотехнологічним обладнанням та власним спеціалізованим автопарком. На кожному етапі виробництва ягоди проходять ретельний контроль якості. Зараз компанія знаходиться в процесі динамічного розвитку, що означає збільшення об’ємів та модернізацію технології очистки та заморозки.

ТМ Miriada fruits займається заготівлєю дикорослих плодів, вирощуванням садових ягід, очисткою та заморожуванням ягід екстра-класу та виробництвом соків прямого віджиму. Свіжі яблука і ягоди планують реалізовувати в Україні під маркою «Щедрий хутір».

Сік «Miriada fruits» абсолютно не містить води, цукру, консервантів або будь-яких інших домішок. Він виготовляється на сучасному австрійському устаткуванні, а технологія виробництва забезпечує збереження всіх корисних речовин, що містяться в плодах.
У жовтні 2017 року на «І Національному дегустаційному конкурсі соків прямого віджиму» в рамках міжнародної виставки WorldFood Ukraine 2017, сік ТМ «Miriada fruits» завоював І місця в номінаціях “Сік яблучний прямого віджиму” і “Вибір споживача».

«Сьогодні ми маємо на меті створення підприємства закритого типу – тобто максимально закривати свої потреби у сировині та самостійно робити продукти із неї. Ми також завершуємо процес укрупнення шляхом збільшення земельного банку компанії і створення кластеру» – повідомляє Сергій Українець.

Джерела:

https://miriada-fruits.com/

https://vinnytsianews.com/kak-vinnichanin-pribylnyj-yagodnyj-biznes-organizoval/