Драйвер ринку «Розетта Агро» анонсуює демонстраційне поле лохини сучасних сортів від відомого розсадника Fall Creek

Голландський Проект в Україні Демо-поле «Розетта Сад» створений в 2015 році за підтримки Міністерства  економічних справ Нідерландів та Посольства Королівства Нідерландів, став дійсно місцем для демонстрації інтенсивних технологій в садівництві та ягідництві.

 

Рік тому ТОВ «Розетта Агро» стала офіційним представником розсадника лохини Fall Creek/Driesvenplant в Україні.

 

На демонстраційному полі «Розетта Сад» в Київський обл. цієї весни висаджені  нові інноваційні сорти лохини від Fall Creek:Cargo, Valor, Last Call, Aurora, Liberty, Top Shelf и Blue Ribbon.

 

На демо-полі «Розетта Сад» наразі триває інспектування північних сортів лохини та продовжується збір врожаю сорту Ліберті. Дворічні саджанці 2015 року посадки, кущі розвиваються добре, середня урожайність з куща 6-7 кг.

 

Повний збір здійснюється за 3 підходи. Ягоди великі, хрумкі, щільні, з притаманним для сорту нальотом. Смак збалансований з легким відтінком кислинки.

 

Також уже знайшли перші стиглі ягоди сорту Аврора, які вражають своїм розміром та смаком!

 

Виробники мають змогу завітати на демо-поле «Розетта Сад», побачити якість ягід та пристосованість нових сортів до умов Київської та Житомирської області. Агроном «Розетта Сад» з радістю дасть Вам рекомендації як запобігати різного роду стресам, наприклад, недостатня кількість води або її неприйнятна якість, недостатнє або надмірне застосування добрив, невідповідна кислотність ґрунту тощо. Все це загрожує ураженнями коренів, ростовими уповільненнями, хворобами і, як результат – зменшенням врожайності.

 

 

Триває резерв посадкового матеріалу на 2020 рік.

За інформацією звертайтеся до компанії ТОВ «Розетта Агро» за телефоном:

+380443842421 або по E-mail: zhanna@rosetta-agro.com