Eastern Partnership: Ready to Trade – an EU4business Initiative
04.05.2018

Міжнародний торговельний центр (МТЦ) є спільним агентством розвитку Світової організації торгівлі та Організації Об’єднаних Націй, який стимулює зростання експорту за рахунок надання технічної допомоги, пов’язаної з торгівлею, на національному, інституційному та підприємницькому рівнях (www.intracen.org).

МТЦ започаткував у шести країнах Східного партнерства, включаючи Україну, новий трирічний проект “Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business”, метою якого є підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств в Україні та інших країнах Східного партнерства, їх підключення до міжнародних і європейських ринків шляхом просування підприємств з виробництва товарів з доданою вартістю, які будуть відповідати вимогам ЄС, а також підтримка у встановленні партнерських відносин з покупцями на світовому ринку. Проект фінансується Генеральною дирекцією Європейської Комісії з питань переговорів щодо добросусідства та розширення (DG NEAR) в рамках ініціативи EU4Business.

Українські компанії, які займаються  виробництвом свіжої та органічною ягоди, а також їх переробкою та бажають  взяти участь у програмі, мають заповнити наступну анкету.

 

У разі виникнення питань, просимо звертатися за наступною контактною інформацією:

Марина Суліменко +380505887770, marinasulimenko@uaberries.com.ua