EFT Group є офіційним представником Verbeek Boomkwekerijen та Boomkwekerij DEPA FRUIT

Член Асоціації «Ягідництво України» Компанія EFT Group – є офіційним представником голландського розсадника Verbeek Boomkwekerijen, а також офіційним представником бельгійського розсадника Boomkwekerij DEPA FRUIT.

 

Знання та навички компанії Verbeek ґрунтуються на досвіді поколінь. Голландський розсадник був заснований в 1960 році Янусом Фербеком, потім сімейний бізнес перейшов у володіння двох синів-Адрі і Тона. Наразі активну участь в житті компанії приймає вже й третє покоління: Han Verbeek Boomkwekerijen і Adje Verbeek Steffi Verbeek.

 

В рамках розширення географії поставок була відкрита філія компанії в Сербії (Кула), а тепер філія з’явилася і в Україні в місті Дніпро. Таким чином стало  можливо придбати в цієї філії сертифіковані саджанці і не боятися, що ваші дерева будуть заражені різними вірусами!

На фото: Тон Фербек, головний агроном розсадника в Україні Сергій Драп і Хан Фербек. Голландці приїхали оцінити стан саджанців і підщеп після посадки

 

DEPA FRUIT – один із лідерів вирощування саджанців черешні в Європі. До речі, в Україні вже є два сади, закладені саджанцями з цього розсадника. DEPA FRUIT реалізовує наступні сорти черешні: Folfer,Tamara, Carmen, Kordia, Karina, Regina, Sweetheart, Lapins, Bellise, Irena, Royal Helen тощо.