АСОЦІАЦІЯ «ЯГІДНИЦТВО УКРАЇНИ» ЗАПРОШУЄ ВІДВІДАТИ КОЛЕКТИВНИЙ СТЕНД УКРАЇНСЬКИХ ЯГІДНИХ КОМПАНІЙ НА ВИСТАВЦІ ANUGA!

05-09 жовтня 2019 року в Кельні, Німеччина, відбудеться 35-та міжнародна виставка готових продуктів харчування і напоїв ANUGA.

Це одна з найбільших та найважливіших у світі профільних торгівельних виставок, основним девізом якої є «Якість та безпечність продуктів».

П’ять українських компаній, виробників та переробників органічних і конвекційних ягідних продуктів, візьмуть участь у спільному стенді ITC (Міжнародний Торгівельний Центр)  та Асоціації «Ягідництво України» на виставці ANUGA 2019 в рамках Проекту Eastern Partnership: Readiness for Trade initiative EU4Business Initiative, що фінансується Європейським Союзом.

В колективному стенді братимуть участь такі компанії:

Rivneholod ALC, Highberry LLC, Atlas LLC, Golden Mile LLC, Eco snack LLC

Ми будемо раді бачити вас на стенді: Hall 07.1 Стенд c-028g

Связанные предстоящие события

 • 2019-10-17 Весь День

  Асоціація «Ягідництво України» оголошує про початок реєстрації на участь в унікальній для сектору події – Другої міжнародної конференції «Berry Drive -2019!».

   

  На сьогодні «Berry Drive -2019» це, без перебільшення, єдиний захід в Україні та інших європейських країнах, метою якого є удосконалення ефективності ведення ягідного бізнесу.

   

  Конкурентоспроможність на зовнішніх ринках:

  • Ефективна логістика, вимоги байєрів тощо;
  • Харчова безпека: як побудувати та впровадити прослідковуваність товару?;
  • Уроки міжнародних виставок 2018/2019: Anuga, SIAL, Fruit Logistica, BioFach;
  • Сертифікація – Must Have для успішного експорту;

   

  Організаційна структура підприємства та кадрова політика

  • Глобальна конкуренція за сезону робочу силу;
  • Побудування кадрової політики підприємства та показники ефективності персоналу;
  • АГРОСВІТА: проблеми підготовки кваліфікованих кадрів;
  • Рекрутінг на аутсьорсі: «за» та «проти»;

   

  Управління ефективністю виробництва

  • Енергоефективність підприємства
  • Впровадження CRM в компаніях, що спеціалізуються на ягідному бізнесі: доцільність та переваги;
  • Застосування мобільних додатків для дистанційного моніторингу стану рослин та ґрунту;

   

  І це далеко не всі питання, що будуть розкрити під час конференції. Крім того, паралельно з пленарною частиною заходу буде працювати консультаційний центр, де представники ягідних компаній зможуть отримати поради та консультації від провідних фахівців проектів з підтримки малого та середнього бізнесу, програми мікрокредитування, представників фінансових установ, компаній, що впроваджують CRM системи тощо.

   

  Подія відбудеться 17 жовтня в конференц-залі готелю Ramada Encore (Київ, Столичне шосе, 103 ).

   

  Програма Другої міжнародної конференції  «Berry Drive -2019» буде повністю сформована до 1 жовтня і постійно оновлюватиметься на сайті Асоціації «Ягідництво України».

   

  З питань участі в конференції та консультаційному центрі, а також партнерства і спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами (067) 476-37-42, (067) 266-15-73 або ж пишіть на info@uaberries.com.ua

   

  ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ СПОНСОРІВ ТА ПАРТНЕРІВ!

 • 2019-12-12 - 2019-12-13 Весь День

  «Ягідництво і переробка: технології та інновації»
  Третя Міжнародна науково-практична конференція
  для представників ягідної та переробної галузей відбудеться
  12-13 грудня 2019 року
  (м. Рівне, готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»)

   

  Для тих, хто прагне створити власний унікальний високоприбутковий бізнес, журнал «Ягідник» (Україна) організовує III дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації:  2019»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей.

   

  Це ефективний  майданчик для поширення нових технологій, передового досвіду та інноваційних методик, які є в світі, – з вирощування різних ягідних культур, як популярних, так і нішевих. Друга ключова тема – технології заморозки і переробки, створення доданої вартості і підвищення конкурентоспроможності продукції української продукції на світовому ринку. Ще одна важлива тема – системи продажів ягід у свіжому вигляді і ягідної продукції, на внутрішньому та іноземних ринках.

   

  Головна сегмент ягідного бізнесу, який демонструє найбільш активні темпи розвитку, як в плані розширення площ, так і в сфері збільшення продажів в Україні і світі сьогодні, – це лохина (чорниця високоросла). Саме лохині буде присвячена вагома частина тематичного наповнення конференції.

   

  В ході заходу буде йти мова і про особливості вирощування, продажів і переробки інших популярних культур – суниці садової, малини і чорної смородини. Окремо виділено блок про такі перспективні в ягідному бізнесі культури, як жимолость, порічка, аронія, обліпиха, ожина та ін., які поступово набирають популярності.

   

  В програмі конференції – виступи українських та іноземних експертів і практиків. Вже підтвердили свою участь:

  Павел Ваврищук, представник компанії Polana, а також розсадника Polska Borowka (Польща), про науково-практичний досвід вирощування органічної лохини і шляхи збільшення прибутковості підприємства з вирощування цієї ягоди;

  Олег Базюк, директор розсадника in-vitro «Долина Агро» (Україна), – про сучасні сорти і селекцію лохини, а також про практичний досвід вирощування;

  Лешек Орликовський, професор Instytut Ogrodnictwa, Skirniewice (Польща), – «Хвороби та шкідники лохини і жимолості, та як із ними боротися, практичні рекомендації»;

  Мартін Вика, представник компанії In-Vitro Kusibab (Польща), – про найбільшу в Європі лабораторію ін-вітро, а також про унікальний досвід вирощування жимолості власної селекції і перспективні сорти цієї культури для бізнесу;

  Ярош Збігнев, професор Люблінського природничого університету, – про  основні агротехнічні проблеми (захист рослин, внесення добрив, біостимуляція) при вирощуванні суниці садової з огляду на досвід минулого сезону;

  Мирослав Коженьовський, провідний менеджер з овочів та фруктів компанії Bayer в Центральній та Східній Європі, міжнародний експерт (Східна Європа), – про новітні тенденції виробництва ягід у Польщі та інших ключових у ягідництві європейських країнах;

  Марек Ямрі,  регіональний менеджер компанії Haygrove (Польща), – про економічну доцільність вирощування ягідних культур в закритому ґрунті, з результатами власних досліджень, і порівняльною характеристикою вирощування ягід у тунелях та відкритому ґрунті;

  Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Маркетинг-Аналітика» оптового ринку «Шувар», – про те, яких ягід або ягідної продукції насправді хочуть споживачі;

  також в програмі – виступи багатьох інших експертів ринку з України та закордону, теми доповідей яких ще формуються.

  Програма конференції включатиме й виступи практиків – власників ягідних плантацій, переробних підприємств, компаній із заморозки, які радо поділяться власним успішним досвідом та застережуть від помилок виробників-початківців.

  Зокрема, Віктор Фарафонов, директор компанії «БЕТЕК» (Україна), розповість про «Інноваційні технології вирощування лохини. З досвіду найкрупнішого у Східній Європі ягідного господарства».

  Віталій Ішмурат, власник ТМ «Ягоди Волині» про особливості ведення бізнесу по вирощуванню малини і успішний досвід кооперації.

   

  Широко будуть представлені й технологічні компанії. Головний партнер конференції – компанія UNITEC представить унікальні технології сортування лохини з оглядом на 360 градусів, здатні значно пролонгувати строк життя свіжої ягоди.
  Технології переробки нового покоління – морозильні тунелі і сублімаційні сушки презентує компанія PIGO. Італійський виробник точно знає, як подати свою продукцію на стіл споживача практично в ідеальному вигляді, зберігши всі вітаміни і смакові якості, збільшивши термін придатності.
  Темі «Зберігання та заморожування ягід і кісточкових» буде присвячений виступ Анатолія Богдана, директора компанії «Інсолар-холод». Підприємство майже 30 років є постачальником холодильного обладнання №1 в Україні, використовує технології від провідних виробників Van Amerongen, Greefa, Salco, Thermofin.

   

  На другий день конференції запланований Бізнес-тур на провідне переробне підприємство регіону «Агропереробка», і підприємство із заморожування ягід (уточнюється).

   

  «Родзинки» конференції:

  • Круглий стіл «Сертифікація ягідного і переробного виробництв. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок» від Генерального юридичного партнера компанії «Пахаренко і партнери».
  • Виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств;
  • Народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід;
  • Презентація техніки і технологій від українських та іноземних компаній;
  • Столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, а також компаніями-експортерами ягід і плодово-ягідної продукції.

   

  Головна мета конференції – надати українським фермерам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах. Завдання події – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, просування ягідної продукції на внутрішньому і зарубіжних ринках, сприяння продажу та експорту української ягоди.

  Учасники конференції: власники і керівники ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, початківці-фермери і всі, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідною тематикою.

   

  Головний галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»

  Генеральний партнер по ЗЗР – компанія Bayer

  Головний інформаційний партнер – журнал «Ягідник» www.jagodnik.info (Україна)

  Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, Shuvar.info, Profihort.com

   

  Захід відбувається за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».  Виступи учасників відображають їх власну думку та не обов’язково є офіційною точкою зору USAID чи Уряду США.

   

  Умови участі в конференції:

  Вартість участі:

  Конференц-день + бізнес-тур – 1900 грн.

  Конференц-день (без бізнес-туру) – 1400 грн.

  (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

   

  Увага: для передплатників журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», і «Горішник» встановлені пільгові умови участі в конференції (знижка 10%). Для малих фермерських господарств – спеціальна ціна. Знижка на 2-го і 3-го учасника від компанії – 5-10%. Знижки не сумуються.

   

  Координатор проекту:

  Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759-25-83, +38 (095) 607-09-04

   

  Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

  Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

  Дарія Потурай, тел.: +38 068 51 33 187

  Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

  Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

  Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com