Експорт ягід до Німеччини

2018-12-20 Весь День

Тренінг “Експорт до Німеччини. Ключові особливості ринку Німеччини для свіжих ягід та продуктів їх переробки” в рамках проекту EaP: Ready2Trade an EU4Business initiative, що фінансується Європейським Союзом.
На тренінгу ви дізнаєтесь:
– Ключові харакреристики ягідного ринку Німеччини: обсяги ринку, експорт/імпорт, ключові регуляторні моменти та вимоги до продукції.
– Специфіка роботи з мережами в Німеччини.
– Специфіка роботи з німецькими переробниками.
– Ринок органічних ягід Німеччини.
Другу частину тренінгу буде присвячено підготовці до міжнародних виставок – BioFach та Fruit Logistica.

Тренінг проводится в рамах Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business»

Зареєструватися можна за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0a3ljQzso4y2LyXHsMKKAyPqOdQmuzn9K-lj6tIf_2WXvEg/viewform

Місце проведення вул. Хрещатик 7/11, конференц центр “ADMIRAL HALL”, 6 поверх
Початок о 9:30 -Ранкова кава

 

 

Связанные предстоящие события

 • 2019-02-06 - 2019-02-08 Весь День

  FRUIT LOGISTICA 2019 - 27-й міжнародний ярмарок торгівлі і транспортування фруктів і овочів

  Це найбільша в світі виставка необробленої продукції була організована компанією Messe Berlin GmbH за підтримки журналу Fruchthandel в 1993 році і проводиться щорічно.
  Fruit Logistica орієнтована на виробників, оптових і роздрібних продавців, імпортерів і експортерів овочів і фруктів, а також на пакувальні й транспортні компанії.

  FRUIT LOGISTICA підкреслює свій статус провідної торгової ярмарки світової торгівлі свіжими продуктами. Більш 77000 відвідувачів - більше, ніж будь-коли - наочне тому підтвердження.
  Асортимент експонувалася продукції включає: необроблені овочі і фрукти, сухофрукти, горіхи, спеції, квіти і багато іншого. Така швидко псується, як овочі та фрукти, пред'являє особливо жорсткі вимоги до умов зберігання і транспортування.
  Тому на виставці були також представлені найсучасніші логістичні рішення, необхідні для забезпечення споживачів свіжими якісними овочами та фруктами протягом усього року і в будь-якій точці земної кулі. У технічному центрі можна було ознайомитися з різноманітним обладнанням для упаковки, зберігання, транспортування і реалізації продукції. Ринком послуг пропонувалися комп'ютеризовані рішення для логістики. Також в цьому розділі виставки брали участь транспортні компанії, проходили тренінги та торгові форуми.

 • 2019-02-13 - 2019-02-16 Весь День

  13-16 Лютого 2019р стартуе   BIOFACH - провідна світова вставка органічних продуктів харчування.

  Виставка Biofach (www.biofach.de/en) вже багато  років поспіль збирає органічних виробників з усього світу. Стартувала вона у Людвігсхафені з 197 учасників та 2500 відвідувачів. З 1990 року Biofach проходить у Нюрнберзі, де у перший же рік кількість її відвідувачів збільшилась до 21 000, а кількість експонентів зросла у кілька раз і становила 1276.

   

  Германия, г. Нюрнберг, Messezentrum 1, 90471 , Exhibition Centre (NürnbergMesse)