Fruit&Berry Zoom№3

Якщо ви вже почали планувати наступний тиждень, то не збудьте додати у щотижневику нашу чергову зум-зустріч «Fruit&Berry Zoom №3»!

 

Цього разу у центрі уваги – яблука, груші та сливи. Отже, саме по цим культурам аналітики АЯУ представлять огляд цін на аналіз ситуації як в Україні та світі.

 

Крім того, ми очікуємо на підтвердження запрошеного гостя, який розкаже більш детально про особливості розвитку ринку яблук, груш та слив в сезоні-2020/21, а також про головні виклики, з якими зикнулися виробники, як через карантин, так й через погодні примхи.

 

Нагадаємо, що наші «Fruit&Berry Zoom» проходять щосереди в рамках ініціативи«VTrade Фрукти і Ягоди», яку реалізують Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України».

 

Захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації. Щоб долучитись «Fruit&Berry Zoom #2», заповніть, будь ласка, форму реєстрації

Related upcoming events

  • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

    Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

    Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

    Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.