FRUIT LOGISTICA 2019

2019-02-06 - 2019-02-08 Весь День

FRUIT LOGISTICA 2019 – 27-й міжнародний ярмарок торгівлі і транспортування фруктів і овочів

Це найбільша в світі виставка необробленої продукції була організована компанією Messe Berlin GmbH за підтримки журналу Fruchthandel в 1993 році і проводиться щорічно.
Fruit Logistica орієнтована на виробників, оптових і роздрібних продавців, імпортерів і експортерів овочів і фруктів, а також на пакувальні й транспортні компанії.

FRUIT LOGISTICA підкреслює свій статус провідної торгової ярмарки світової торгівлі свіжими продуктами. Більш 77000 відвідувачів – більше, ніж будь-коли – наочне тому підтвердження.
Асортимент експонувалася продукції включає: необроблені овочі і фрукти, сухофрукти, горіхи, спеції, квіти і багато іншого. Така швидко псується, як овочі та фрукти, пред’являє особливо жорсткі вимоги до умов зберігання і транспортування.
Тому на виставці були також представлені найсучасніші логістичні рішення, необхідні для забезпечення споживачів свіжими якісними овочами та фруктами протягом усього року і в будь-якій точці земної кулі. У технічному центрі можна було ознайомитися з різноманітним обладнанням для упаковки, зберігання, транспортування і реалізації продукції. Ринком послуг пропонувалися комп’ютеризовані рішення для логістики. Також в цьому розділі виставки брали участь транспортні компанії, проходили тренінги та торгові форуми.