Конференція Berry Drive 2018.

22-23 листопада у Києві пройде конференція Berry Drive 2018. Ця конференція дасть відповіді на головні питання щодо управління ягідними господарствами: фермами, переробками та розсадниками.

Кому варто відвідати Berry Drive 2018?

Конференція неодмінно буде цікавою для менеджерів та власників ягідного бізнесу, бо розкриватиме теми стратегій, персоналу та ІТ в ягідному бізнесі — про сучасні тенденції та оптимальні підходи до управління ягідною компанією розповідатимуть практики, чий досвід заслуговує на повагу, а думка — на довіру.

Що особливого у конференції Berry Drive 2018?

Конференція триватиме два дні. Перший день проходитиме у звичному для конференцій форматі. Експерти ділитимуться своїм досвідом у трьох блоках «Управління бізнесом», «Робота з кадрами», «ІТ».

Другий день конференції ж стане по-справжньому особливим, бо під час нього буде проведено одночасно 4 майстер-класи від відомих фахівців: зі створення та управління кооперативами, розсадниками, фермами та переробками. Кожен з учасників зможе обрати найбільш цікавий для себе майстер-клас, щоб провести час максимально інформативно та з найбільшою користю для себе. До слова, свою участь у якості ведучого майстер-класу з управління розсадниками вже підтвердив відомий польський експерт, керівник розсадника PLANTIN Тадеуш Кусібаб.

Які головні теми розкриє конференція Berry Drive 2018?

«Управління бізнесом»: у цьому блоці будуть розглянуті різні кейси зі створення та управління ягідним бізнесом — які помилки були допущені, яких можна було уникнути, які найефективніші моделі вдалося знайти?

«Робота з кадрами»: блок буде присвячений одній із найбільш гострих на сьогоднішній день тем ефективного управління персоналом — як планувати роботу з людьми, де і чому їх навчати, як підвищити їхню ефективність та мотивувати?

«ІТ»: модуль, який розкриє сучасні реалії та тенденції щодо впровадження інформаційних технологій у ягідне виробництво та відповість, як і навіщо використовувати ІТ в агробізнесі. Учасники конференції дізнаються про те, які облікові системи існують в Україні та наскільки ефективними вони є, а також про стан точного землеробства в Україні та Нідерландах.

Деталі щодо точної програми заходу та спікерів будуть опубліковані трохи пізніше — слідкуйте за анонсами від Асоціації «Ягідництво України».

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOeSJiVUPUltR9vLBSa6n2FI8_1d7blkPn3cn8iXf-8XH46Q/viewform

Related upcoming events

  • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

    Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

    Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

    Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.