Macfrut Digital 2020

Асоціація «Ягідництво України» братиме участь у виставці Macfrut Digital  2020 зі стендом, де буде представлена плодово-ягідна продукція з усієї країни. Це не тільки свіжі та заморожені фрукти та ягоди, але й продукти їхньої переробки, соки, джеми, топінги тощо.

Крім того, 30 компаній від АЯУ, що є провідними гравцями плодово-ягідного ринку України, братимуть участь у виставці в якості VIP-відвідувачів.

 

Онлайн-формат виставки Macfrut 2020 для VIP-відвідувачів – це:

 • просто, оскільки всі комунікації будуть проводитися через онлайн-платформу виставки без сторонніх месенджерів або соціальних мереж;
 • зручно, тому що компанія не витрачається на авіапереліт, проживання тощо;
 • безпечно, так як обмежується кількість реальних комунікацій з іншими людьми, що зменшує ризик небажаних наслідків.

Крім того, компанії зможуть провести низку переговорів та віртуальних зустрічей з потенційними партнерами. При чому, на відміну від інших VIP-відвідувачів , ті компанії, що входять до складу делегації АЯУ, зможуть провести додаткові переговори як на стенді Асоціації, так й на zoom-call платформі АЯУ.

 

Всі VIP-відвідувачі онлайн-виставки в 2020 року зможуть отримати бонус на участь в делегації на традиційну виставку Macfrut 2021 в оффлайн-режимі:

 • проживання в комфортабельному готелі протягом трьох ночей (готель категорії «3 або 4 зірки») – для двох представників від компанії;
 • трансфер в Італії від аеропорту м Болонія до готелю і назад;
 • трансфер від готелю до виставки і назад;
 • вхід на виставку.

Related upcoming events

 • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

  Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

  Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

  Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.