Фруктове довголіття: післяурожайна обробка

2018-08-02 Весь День

Лекція консультантів Міністерства сільського господарства Ізраїлю «Післяурожайна обробка та зберігання фруктів та ягід».

2 серпня у Києві пройде лекція з Ізраїльського досвіду у післяурожайній обробці фруктів. Організатором лекції є Асоціація «Ягідництво України»  за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та агенції МАШАВ.
Консультанти Міністерства сільського господарства Ізраїлю Едни Песіс (кандидат наук, фахівець зі зберігання фруктів) та Олег Фейгенберга (фахівець зі зберігання с/г продукції) розкажуть просто про складне:
 • Вплив етилену на зберігання свіжої продукції.
 • Застосування 1-МЦП для збільшення терміну зберігання плодів.
 •  Зберігання яблук, груш, винограду.
 •  Післязбиральна доробка – черешня, персик, слива, солодкий перець. Гідрокулінг черешні.
Крім того, спікери познайомлять слухачів лекції з інноваційними ізраїльськими методами зберігання фруктів та ягід.
Вартість участі — 600 грн з особи. Купити білети 
Дата проведення — 2 серпня 2018, 13.00-18.00
Місце проведення — готель Raziotel, м. Київ, вул. Ямська, 52
Реєстраційна анкета за посиланням.
Більше інформації — на сторінці заходу у Facebook, а також за телефонами 0675811331 Марія Мельник,    0675044990 Олена Каіжен.

 

 

Связанные предстоящие события

 • 2018-12-13 - 2018-12-14 Весь День

  Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка» у Рівному стане головною подією року в ягідній галузі!

  До Міжнародної конференції «Технології та Інновації: Ягідництво і переробка» долучаються все нові учасники. 13-14 грудня у Західній Україні конференція збере разом як професіоналів ягідного бізнесу, так і початківців, компаній-виробників техніки і технологій, препаратів, бізнес-рішень, торгові мережі та експортерів. На меті – створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах – від посадки, вирощування, збору врожаю до зберігання та переробки. Традиційно захід стане дводенним, адже ми прагнемо надати якомога більше інформації та можливостей для вашої справи! 13 грудня у Рівному (готельний комплекс «Айвенго») відбудеться конференц-день. 14 грудня вирушимо у бізнес-тур до садівничого господарства ТОВ «Українська Ягода», що на Житомирщині.

  В полі зору наших експертів – теми вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – чорниці високорослої, суниці садової, малини і чорної смородини, й перспективних ожини, жимолості, червоної смородини, аронії, обліпихи та ін.

  Генеральним Партнером конференції виступить компанія «Байєр»  – провідний світовий виробник засобів захисту рослин та новітніх рішень, які допомагають агровиробникам вирощувати здорову, безпечну та доступну їжу сталим чином, використовуючи останні технології та розробки. Про те, як захистити свій ягідник від хвороб і шкідників, садівникам розкажуть Ігор Тарушкін, керівник відділу регіонального маркетингу компанії «Байєр» в Україні, та доктор Мірослав Коженевскі, провідний менеджер з фруктів та овочів компанії «Байєр».

  До конференції долучиться «десант» польських спеціалістів: агроном Кфиштоф САК («Agronom Plants» ), доктор Павел КРАВЕЦ (Malinowe Factory), Кфиштоф БОТУЛЬ (ZLOTA Yagoda), доктор Мірослав КОЖЕНЕВСКІ (BAYER), представники компанії HAYGROVE. Зокрема, виступ Павла Кравца буде присвячений актуальній сьогодні темі «Що далі з висадженою малиною: тенденції, тренди, проблеми».  Кфиштоф САК презентує «Горшкові саджанці полуниці і малини - технологія створення плантації». Кфиштоф Ботул поділиться успішним досвідом створення та управління сучасними плантаціями лохини високорослої.

  До заходу вже долучилися провідні українські й польські плодорозсадники і ягідні господарства «Adana 3», «Фруктовий САД», «БЕТЕК», «Українська ягода», СВК «Ягідки», «Долина Агро», «Agronom Plants», ZLOTA Yagoda, «Кліома Сервіс».

  Виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції, обіцяє стати масштабнішою за попередні. Так, компанія «ВОЛОШИН» вже готуються представити AGROTRACER – систему автоматизації збору, зберігання, сортування та реалізації плодів садівництва. Завод-виробник WEREMChUK запропонує машини для збору смородини, аронії, аґрусу, вишні, малини, для обробітку ґрунту, формування рядових борозен, для подрібнення гілок в садах і на плантаціях кущів.

  Розуміючи, що передпродажна підготовка продукції та, особливо, переробка ягід – це реальний спосіб отримати додану вартість, збільшити прибутки, ми організували масштабну експозицію технологій та обладнання, запросили експертів з цього напрямку. Наприклад, рішення для сортування, пакування та палетування, машини для переробки презентує компанія «Сортер-Пак». Компанія «Рівнехолод» презентує досвід заготовки та експорту дикорослих ягід за допомогою сучасних машин  і технологій шокової заморозки, очищення, сортування, складських рішень. Досвідом з виробництва малинового вина на невеликому сімейному виробництві поділиться винороб Орест ДЕЙНЕКА. Учасників конференції запросять на дегустацію.

  Відбудеться виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств, а також Народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід.

  Однією з центральних тем стане позиціонування ягідної продукції «Made in Ukraine» на міжнародних ринках, продаж свіжої та переробленої ягоди на вітчизняному ринку, вихід на експорт. Будуть організовані столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, компаніями-експортерами.

  Цікавим стане досвід СВК «Ягідки» – одного з найбільших виробників органічної лохини на території України та Європи, що цього року отримав повний сертифікат органічного виробництва ягід чорниці високорослої (лохини) Organic Standard та успішно подолав трирічний перехідний період. Підприємство представить керівник Олег НАУМЕНКО.

  Виступ Тараса БАШТАННИКА, директора компанії «Українська Ягода», стосуватиметься післязбиральної обробки ягідної продукції. Крім того, експерт розповість про тенденції на ринку свіжої та замороженої ягоди Європи, вихід на експорт.

  Саме до ТОВ «Українська ягода» вирушать учасники конференції в рамках бізнес-туру другого дня заходу. Розташоване підприємство в с. Маркуші, Бердичівського району Житомирської області. На площі понад 100 га тут вирощують лохину, жимолость, суницю садову, аґрус, малину, смородину чорну, смородину червону, черешню. Процес вирощування, сортування і пакування відповідає європейським стандартам якості і безпеки продукції. Агрономи компанії познайомлять своїх гостей з технологією вирощування лохини високорослої та проведуть майстер-клас із зимової обрізки цієї культури.

  Зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго»).
  14 грудня відбудеться бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

  Реєстрацію вже розпочато: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/20
  Тел. для реєстрації:
  Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
  Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
  Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

  Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації».

  Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

  Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

  Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

  Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

  Генеральний Інформаційний партнер - українсько-польський журнал «Ягодник»

  Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації».

  Інформаційні партнери –  журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район

 • 2019-02-06 - 2019-02-08 Весь День

  FRUIT LOGISTICA 2019 - 27-й міжнародний ярмарок торгівлі і транспортування фруктів і овочів

  Це найбільша в світі виставка необробленої продукції була організована компанією Messe Berlin GmbH за підтримки журналу Fruchthandel в 1993 році і проводиться щорічно.
  Fruit Logistica орієнтована на виробників, оптових і роздрібних продавців, імпортерів і експортерів овочів і фруктів, а також на пакувальні й транспортні компанії.

  FRUIT LOGISTICA підкреслює свій статус провідної торгової ярмарки світової торгівлі свіжими продуктами. Більш 77000 відвідувачів - більше, ніж будь-коли - наочне тому підтвердження.
  Асортимент експонувалася продукції включає: необроблені овочі і фрукти, сухофрукти, горіхи, спеції, квіти і багато іншого. Така швидко псується, як овочі та фрукти, пред'являє особливо жорсткі вимоги до умов зберігання і транспортування.
  Тому на виставці були також представлені найсучасніші логістичні рішення, необхідні для забезпечення споживачів свіжими якісними овочами та фруктами протягом усього року і в будь-якій точці земної кулі. У технічному центрі можна було ознайомитися з різноманітним обладнанням для упаковки, зберігання, транспортування і реалізації продукції. Ринком послуг пропонувалися комп'ютеризовані рішення для логістики. Також в цьому розділі виставки брали участь транспортні компанії, проходили тренінги та торгові форуми.

 • 2019-02-13 - 2019-02-16 Весь День

  13-16 Лютого 2019р стартуе   BIOFACH - провідна світова вставка органічних продуктів харчування.

  Виставка Biofach (www.biofach.de/en) вже багато  років поспіль збирає органічних виробників з усього світу. Стартувала вона у Людвігсхафені з 197 учасників та 2500 відвідувачів. З 1990 року Biofach проходить у Нюрнберзі, де у перший же рік кількість її відвідувачів збільшилась до 21 000, а кількість експонентів зросла у кілька раз і становила 1276.

   

  Германия, г. Нюрнберг, Messezentrum 1, 90471 , Exhibition Centre (NürnbergMesse)