Фруктове довголіття: післяурожайна обробка

2018-08-02 Весь День

Лекція консультантів Міністерства сільського господарства Ізраїлю «Післяурожайна обробка та зберігання фруктів та ягід».

2 серпня у Києві пройде лекція з Ізраїльського досвіду у післяурожайній обробці фруктів. Організатором лекції є Асоціація «Ягідництво України»  за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та агенції МАШАВ.
Консультанти Міністерства сільського господарства Ізраїлю Едни Песіс (кандидат наук, фахівець зі зберігання фруктів) та Олег Фейгенберга (фахівець зі зберігання с/г продукції) розкажуть просто про складне:
 • Вплив етилену на зберігання свіжої продукції.
 • Застосування 1-МЦП для збільшення терміну зберігання плодів.
 •  Зберігання яблук, груш, винограду.
 •  Післязбиральна доробка – черешня, персик, слива, солодкий перець. Гідрокулінг черешні.
Крім того, спікери познайомлять слухачів лекції з інноваційними ізраїльськими методами зберігання фруктів та ягід.
Вартість участі — 600 грн з особи. Купити білети 
Дата проведення — 2 серпня 2018, 13.00-18.00
Місце проведення — готель Raziotel, м. Київ, вул. Ямська, 52
Реєстраційна анкета за посиланням.
Більше інформації — на сторінці заходу у Facebook, а також за телефонами 0675811331 Марія Мельник,    0675044990 Олена Каіжен.

 

 

Связанные предстоящие события

 • 2018-11-22 - 2018-11-23 Весь День

  22-23 листопада у Києві пройде конференція Berry Drive 2018. Ця конференція дасть відповіді на головні питання щодо управління ягідними господарствами: фермами, переробками та розсадниками.

  Кому варто відвідати Berry Drive 2018?

  Конференція неодмінно буде цікавою для менеджерів та власників ягідного бізнесу, бо розкриватиме теми стратегій, персоналу та ІТ в ягідному бізнесі — про сучасні тенденції та оптимальні підходи до управління ягідною компанією розповідатимуть практики, чий досвід заслуговує на повагу, а думка — на довіру.

  Що особливого у конференції Berry Drive 2018?

  Конференція триватиме два дні. Перший день проходитиме у звичному для конференцій форматі. Експерти ділитимуться своїм досвідом у трьох блоках «Управління бізнесом», «Робота з кадрами», «ІТ».

  Другий день конференції ж стане по-справжньому особливим, бо під час нього буде проведено одночасно 4 майстер-класи від відомих фахівців: зі створення та управління кооперативами, розсадниками, фермами та переробками. Кожен з учасників зможе обрати найбільш цікавий для себе майстер-клас, щоб провести час максимально інформативно та з найбільшою користю для себе. До слова, свою участь у якості ведучого майстер-класу з управління розсадниками вже підтвердив відомий польський експерт, керівник розсадника PLANTIN Тадеуш Кусібаб.

  Які головні теми розкриє конференція Berry Drive 2018?

  «Управління бізнесом»: у цьому блоці будуть розглянуті різні кейси зі створення та управління ягідним бізнесом — які помилки були допущені, яких можна було уникнути, які найефективніші моделі вдалося знайти?

  «Робота з кадрами»: блок буде присвячений одній із найбільш гострих на сьогоднішній день тем ефективного управління персоналом — як планувати роботу з людьми, де і чому їх навчати, як підвищити їхню ефективність та мотивувати?

  «ІТ»: модуль, який розкриє сучасні реалії та тенденції щодо впровадження інформаційних технологій у ягідне виробництво та відповість, як і навіщо використовувати ІТ в агробізнесі. Учасники конференції дізнаються про те, які облікові системи існують в Україні та наскільки ефективними вони є, а також про стан точного землеробства в Україні та Нідерландах.

  Деталі щодо точної програми заходу та спікерів будуть опубліковані трохи пізніше — слідкуйте за анонсами від Асоціації «Ягідництво України».

  Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOeSJiVUPUltR9vLBSa6n2FI8_1d7blkPn3cn8iXf-8XH46Q/viewform