Тренінг “Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу”

Тренінг “Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу” це семінар-тренінг спеціально розроблений для підприємств МСБ щодо навчання навичкам стратегічного планування, визначення підприємствами своїх цілей на 1-3 роки, формування стратегії, визначення KPIs з подальшим детальним допрацюванням бізнес-плану. Глибоке розуміння головних фінансових звітів (звіт про прибутки та витрати, баланс, грошовий потік). Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Практична цінність тренінгу полягатиме в придбанні навичок та вміннь циклу стратегічного планування, SWOT-TOWS, Balanced Scorcard, P&L, Balance Sheet, Cash Flow, Risk mapping, business plan structure.

Впродовж 6 місяців після тренінгу є можливість сформувати стратегію підприємства, бізнес-планування та оцінки перших результатів по визначеній стратегії, а також підготувати технічне завдання для поліпшення або створення сучасної системи моніторингу.

Курс є дуже інтерактивним та багатим на обговорення, має акценти на практичні інструменти, які слід застосовувати до вашого бізнесу. Кожен розділ складатиметься з поєднання інформаційних матеріалів та практичних вправ, щоб допомогти учасникам розробити як стратегію бізнес-планування, так і план дій, який відповідає їх бізнес-стратегії та цілям.

Вартість участі в тренінгу «Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу» становить 3000 гривень за 1 учасника; в вартість навчання входять інформаційні навчальні матеріали, а також кава-паузи, обіди. Учасники тренінгу оплачують транспортні витрати і витрати по проживанню самостійно. .

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/82170968025358 не пізніше 31 серпня 2018 року. Поспішайте реєструватися, адже кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся по електронній пошті bsc-zp@e-tpp.org
або по телефону +38 061 233-11-72.

Связанные предстоящие события

 • 2018-11-22 - 2018-11-23 Весь День

  22-23 листопада у Києві пройде конференція Berry Drive 2018. Ця конференція дасть відповіді на головні питання щодо управління ягідними господарствами: фермами, переробками та розсадниками.

  Кому варто відвідати Berry Drive 2018?

  Конференція неодмінно буде цікавою для менеджерів та власників ягідного бізнесу, бо розкриватиме теми стратегій, персоналу та ІТ в ягідному бізнесі — про сучасні тенденції та оптимальні підходи до управління ягідною компанією розповідатимуть практики, чий досвід заслуговує на повагу, а думка — на довіру.

  Що особливого у конференції Berry Drive 2018?

  Конференція триватиме два дні. Перший день проходитиме у звичному для конференцій форматі. Експерти ділитимуться своїм досвідом у трьох блоках «Управління бізнесом», «Робота з кадрами», «ІТ».

  Другий день конференції ж стане по-справжньому особливим, бо під час нього буде проведено одночасно 4 майстер-класи від відомих фахівців: зі створення та управління кооперативами, розсадниками, фермами та переробками. Кожен з учасників зможе обрати найбільш цікавий для себе майстер-клас, щоб провести час максимально інформативно та з найбільшою користю для себе. До слова, свою участь у якості ведучого майстер-класу з управління розсадниками вже підтвердив відомий польський експерт, керівник розсадника PLANTIN Тадеуш Кусібаб.

  Які головні теми розкриє конференція Berry Drive 2018?

  «Управління бізнесом»: у цьому блоці будуть розглянуті різні кейси зі створення та управління ягідним бізнесом — які помилки були допущені, яких можна було уникнути, які найефективніші моделі вдалося знайти?

  «Робота з кадрами»: блок буде присвячений одній із найбільш гострих на сьогоднішній день тем ефективного управління персоналом — як планувати роботу з людьми, де і чому їх навчати, як підвищити їхню ефективність та мотивувати?

  «ІТ»: модуль, який розкриє сучасні реалії та тенденції щодо впровадження інформаційних технологій у ягідне виробництво та відповість, як і навіщо використовувати ІТ в агробізнесі. Учасники конференції дізнаються про те, які облікові системи існують в Україні та наскільки ефективними вони є, а також про стан точного землеробства в Україні та Нідерландах.

  Деталі щодо точної програми заходу та спікерів будуть опубліковані трохи пізніше — слідкуйте за анонсами від Асоціації «Ягідництво України».

  Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOeSJiVUPUltR9vLBSa6n2FI8_1d7blkPn3cn8iXf-8XH46Q/viewform