Тренінг “Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу”

Тренінг “Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу” це семінар-тренінг спеціально розроблений для підприємств МСБ щодо навчання навичкам стратегічного планування, визначення підприємствами своїх цілей на 1-3 роки, формування стратегії, визначення KPIs з подальшим детальним допрацюванням бізнес-плану. Глибоке розуміння головних фінансових звітів (звіт про прибутки та витрати, баланс, грошовий потік). Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Практична цінність тренінгу полягатиме в придбанні навичок та вміннь циклу стратегічного планування, SWOT-TOWS, Balanced Scorcard, P&L, Balance Sheet, Cash Flow, Risk mapping, business plan structure.

Впродовж 6 місяців після тренінгу є можливість сформувати стратегію підприємства, бізнес-планування та оцінки перших результатів по визначеній стратегії, а також підготувати технічне завдання для поліпшення або створення сучасної системи моніторингу.

Курс є дуже інтерактивним та багатим на обговорення, має акценти на практичні інструменти, які слід застосовувати до вашого бізнесу. Кожен розділ складатиметься з поєднання інформаційних матеріалів та практичних вправ, щоб допомогти учасникам розробити як стратегію бізнес-планування, так і план дій, який відповідає їх бізнес-стратегії та цілям.

Вартість участі в тренінгу «Стратегічне бізнес планування фруктово-ягідного бізнесу» становить 3000 гривень за 1 учасника; в вартість навчання входять інформаційні навчальні матеріали, а також кава-паузи, обіди. Учасники тренінгу оплачують транспортні витрати і витрати по проживанню самостійно. .

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/82170968025358 не пізніше 31 серпня 2018 року. Поспішайте реєструватися, адже кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся по електронній пошті bsc-zp@e-tpp.org
або по телефону +38 061 233-11-72.

Related upcoming events

  • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

    Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

    Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

    Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.