Триденний професійний тренінговий курс «Технології заморожування ягід»

Асоціація «Ягідництво України» і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу запрошують керівний склад та фахівців підприємств-переробників, а також фермерів, які тільки розпочинають бізнес із заморожування ягід, взяти участь в триденному професійному тренінговому курсі «Технології заморожування ягід».

Захід присвячено двом технологіям заморозки – шокове заморожування в тунелях (IQF) та статичне заморожування. Протягом тренінгу буде розглянуто технічні та фінансові аспекти зазначених технологій, а також поетапне впровадження інвестиційних проектів із заморожування. Тренінг проводитиметься в країні-лідері з виробництва малини– Сербії.

Курс проводитиметься висококваліфікованими тренерами-практиками із Сербії. Навчання проходитиме в групі на 20 осіб за методологією, що поєднує теоретичні знання та практичні навички.

Цільова аудиторія тренінгового курсу:

 • Старший інженерно-технічний персонал підприємств з переробки ягід;
 • Фермери, які планують інвестувати в потужності з заморожування з метою збільшення терміну зберігання ягід до 18-24 місяців.

Учасники тренінгу матимуть змогу опанувати:

 • Базові технологічні знання щодо заморожування ягід за двома найпопулярнішими технологіями заморожування ягід.
 • Ключові аспекти, які треба брати до уваги при виборі технології.
 • Різні специфікації кінцевого продукту та індустрії, для яких вони використовуються.
 • Фінансову сторону проекту по впровадженню проекту із заморожування з урахуванням вартості різного обладнання.
 • Практичні рекомендації щодо застосування технологій заморожування саме ягід.

 

Щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму. Реєстраційна форма заповнюється на кожну особу окремо.

Кількість місць для підприємств обмежена – 20 осіб.  Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями для відбору будуть наявність виробничого досвіду в галузі ягідництва та інвестиційних намірів підприємств-виробників ягід.

 

Учасник покриває 50% від вартості участі у тренінговій програмі, інші 50% покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Вартість тренінга за одного учасника складає 9,000 грн. без врахування вартості перельоту, та 14, 500 грн. із перельотом Київ-Софія-Київ.

 

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ

Технології заморожування ягід

18-22 грудня 2019 року,

Analux Hotel & Spa

Srpskih vladara bb, Pirot 18300 Сербия

Початок Тривалість (годин)   Тема Спікер
  День 0. Прибуття 18.12.2019
13:45 Виліт з Києва до Софії, Ryanair
15:40 Прибуття до Софії
16:30 Виїзд до м. Пірот
18:30 Прибуття до готелю
  День 1. Сучасні технології заморожування
09:00 0,5 Ринок заморожених фруктів: промисловість, клієнти, програми. Горан Обрадович
09:30 1 Впровадження різних систем заморожування (статичне заморожування, IQF, морозильна камера, напівфлюїдизований конвеєр, кріогенне заморожування). Горан Обрадович
10:30 0,25 Перерва на каву
10:45 1

 

Технологічне та економічне порівняння різних технологій заморожування ягід Горан Обрадович
11:45 0,5 Сорти ягід, оптимальні для заморозки Мирослав Сіміч
12:15 1 Обід
13:15 2 Детальний виробничий процес та технологія IQF для ягід. Частина 1 Мирослав Сіміч
15:15 0,25 Перерва на каву
15:30 2 Детальний виробничий процес та технологія IQF для ягід. Частина 2 Мирослав Сіміч
17:30 0,5 Тест
  День 2. Технологія заморожування та планування проектів
09:00 2 Детальний процес виробництва та технологія статичного заморожування ягід Мирослав Сіміч
11:00 0,25 Перерва на каву
11:15 2 Детальний процес виробництва та технологія статичного заморожування ягід Мирослав Сіміч
13:15 1 Обід
14:15 1 Специфікація заморожених фруктів для ЄС Мирослав Сіміч
15:15 1 Основні питання під час виробництва: міграція кольорів, простежуваність, сталість виробництва тощо Мирослав Сіміч
16:15 0,25 Перерва на каву
16:30 1 Планування проекту: вибір технології, етапи проекту та необхідні ресурси Мирослав Сіміч
17:30 0,5 Тест
  День 3. Практичний день на заводі
09:00 0,5 Переїзд на завод Mundorama
09:30 1 Знайомство із заводом та виробничим процесом Райса Іванов
10:30 1 Основи безпеки харчових продуктів та критерії дизайну Райса Іванов
11:30 1 Контроль надходження сировини та прийом товарів Райса Іванов
12:30 1 Огляд лінії обладнання для статичного замороження ягід Райса Іванов
13:30 1

 

Огляд лінії обладнання для IQF замороження ягід Райса Іванов
14:30 1 Обід
15:30 1 Візит на другий завод (місце узгоджується)
16:30 0,5 Тест
17:30 0,5 Фінальна дискусія. Вручення Сертифікатів.
  День 4. Виїзд. 22.12.2019
16:30 Трансфер до Софії
20:50 Переліт із Софії до Києва, Ryanair
22:45 Прибуття до Києва

Примітки:

*** Навчальний день зазвичай займає 9 годин з 09.00 до 18.00 (перший день з 10.00), включаючи 1 годину перерви та 1 годину для 2 перерв на каву та транспортування до заводу.

 

За більш детальною інформацією щодо вартості та програми курсу звертайтесь, будь ласка, до організаторів  заходу:

 

       Любов Павленко

+ 38 (067) 487-37-42

info@uaberries.com.ua

 

Ірина Кухтіна

+38 (050) 383-07-15

info@uaberries.com.ua

 

Цей проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР

Related upcoming events

 • 2020-12-10 09:00 - 2020-12-11 18:00

  «Ягідництво і переробка: технології та інновації»
  Четверта Міжнародна науково-практична конференція
  для представників ягідної та переробної галузей відбудеться
  10-11 грудня 2020 року
  (м. Львів, готельно-ресторанний комплекс «Варшава»)

  Успішний бізнес коштує дорого, а знання як його зробити таким – безцінні! Для тих, хто прагне створити та розвивати власний, успішний та прибутковий ягідний бізнес, журнал «Ягідник» (Україна) організовує IV дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації: 2020»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей.  Місцем проведення Міжнародної науково-практичної конференції обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід.

  Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» - вже традиційний захід медіа-проєкту «Технології та Інновації», що з року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Торішня конференція, що відбулася у Рівному, зібрала понад 300 гостей: експертів ринку, трейдерів, експортерів з 10 країн, представників 50 компаній-виробників. На конференцію завітали вітчизняні фермери  зі всієї України – від Заходу до Сходу, іноземні спеціалісти з Польщі, Італії, Франції, Нідерландів, Чехії, Молдови, Білорусі та інших країн. Ознайомитися з інформацією та фотоматеріалами конференції можна за посиланням.

  Програма наступної конференції стане ще більш цікавою та охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Конференція складатиметься з теоретичної частини, що включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, фруктових розсадників, переробних підприємств – виробників продукції з ягід і на основі ягід, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, обладнання, засобів захисту та догляду за рослинами.

  В рамках конференції планується масштабна виставка від європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції. 

  Традиційно організатор конференції - видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації»,  проводить виставку-презентацію напоїв на основі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із додаванням ягід.

  Якщо говорити про свіжий ринок, то сьогодні стрімке зростання демонструє лохина високоросла: збільшуються площі насаджень та обсяги продажів в Україні і світі. Саме тому найбільша тематична частина конференції буде присвячена лохині високорослій.

  В ході заходу буде йти мова і про особливості вирощування, продажів і переробки інших популярних культур – суниці садової, малини і чорної смородини, ожини, а також нішевих культур, зокрема - жимолость, порічки, аронія, обліпиха і т.д., які поступово набувають популярності.

  Окремий тематичний блок буде присвячений зберіганню, - насамперед, технологій заморозки ягід, і переробки ягідної продукції. Саме переробка дозволяє створити додану вартість, а значить - нові робочі місця і успішний бізнес для ягідівників.

   На другий день конференції заплановано бізнес-тур на провідні ягідні підприємства західного регіону. В маршрут включено підприємство, що спеціалізується на вирощуванні лохини та суниці садової  - ТОВ «B.B. Group» (ТзОВ «Блюбері Груп»), де відбудеться майстер-клас із зимової обрізки лохини від відомих експертів із ягідництва. Ще один бізнес-партнер туру - ТзОВ «Агрохолдинг «Грін Плант», де на високому технологічному рівні займаються вирощуванням і заморожуванням власної ягоди та надають послуги із заморожування і підготовки до продажу плодово-ягідної продукції для інших аграріїв.

   

  Головна мета конференції – надати українським фермерам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах, а саме: вирощування і реалізація фреш-продукції, заморозка, переробка і т.д . Завдання, яке ставлять перед собою організатори - медіа-група «Технології та Інновації» – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, сприяння продажу й експорту української ягоди.

   

  Учасники конференції: власники, керівники і головні агрономи ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробники соків, вин, міцних напоїв на основі ягід, початківці-фермери і всі ті, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом.

   

  Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

   

  Головний Галузевий партнер - Асоціація "Ягідництво України"

  Головний Діловий партнер - "Долина- Агро"

  Генеральний партнер по ЗЗР - компанія Bayer

  Ексклюзивний Технологічний партнер - компанія "Профполив"

  Генеральний Юридичний партнер - компанія "Пахаренко і партнери"

  Генеральний Інформаційний партнер - ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА

  Головний Інформаційний галузевий партнер - журнал "Ягідник"

  Медіа-партнери - "Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації", Profihort, Info Shuvar, АПК-Інформ:овочі і фрукти, ТРК «Ритм».

   

  Умови участі в конференції:

   

  Для виробників сільгосппродукції - вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі 1 день без бізнес туру - 1500 грн.

   

  Для не виробників сільгосппродукції - вартість участі - 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі 1 день без бізнес туру - 3000 грн.

   

  (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв та страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

   

  Членам Асоціації «Ягідництво України» надається знижка на участь 10%!

   

  Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

  Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

  Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682

  Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

  Анна Панкратенкова: +38 097 75 92 583

 • 2021-02-03 09:00 - 2021-02-05 18:00

  Проект ITC “Ready to Trade” разом з асоціацією «Ягідництво України» розпочали відбір учасників для участі у міжнародній виставці Fruit Logistica 2021.

  Реєстрацію відкрито!

   

  Дати: 3-5 лютого 2021 року у м. Берлін (Німеччина) відбудеться одна з найбільших міжнародних виставок, присвячених продукції свіжого ринку - Fruit Logistica 2021.

   

  Інформація про виставку:

  Щороку Fruit Logistica збирає близько 3 200 учасників, захід відвідують понад 78 000 покупців. Українські компанії від Проекту втретє братимуть участь у виставці, де будуть представлені останні інновації, послуги та продукти, що користуються увагою свіжого ринку.

 • 2021-02-17 09:00 - 2021-02-20 18:00

  Проєкт ITC “Ready to Trade” разом з Асоціацією «Ягідництво України» та «Органік Стандарт» розпочали відбір офлайн учасників міжнародної виставки Biofach 2021 від української делегації.

  Відкрито реєстрацію!

  Дати: 17-20 лютого 2021 року у м. Нюрнберг, (Німеччина)

  Інформація про виставку:

  Щорічно виставка збирає близько 15 000 відвідувачів. Понад 1000 компаній представлятимуть свіжу та перероблену органічну продукцію під час заходу. Робота виставки висвітлюватиметься у міжнародних ЗМІ.

  Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до української делегації. Реєстрація за посиланням:

  https://docs.google.com/forms/d/1nODW_dMVMCymdX4j7RsGC7Gk18XQe-MRwxSZaK4kQvU/viewform?edit_requested=true

 • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

  Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

  Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

  Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.