ТРЕНІНГ ЗА МЕТОДОЛОГІЄЮ НАССР НА ПРИЄМСТВІ У ПОЛЬЩІ

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПЕРЕРОБНИКІВ: ТРЕНІНГ ЗА МЕТОДОЛОГІЄЮ НАССР НА ПІДПРИЄМСТВІ У ПОЛЬЩІ

Термінова інформація для підприємств, що займаються переробкою ягід: закінчується реєстрація на навчально-практичний тренінг із сертифікації за системою НАССР (ISO 22 000).

Тренінг, організований Міжнародним Торгівельним Центром спільно з Асоціацією «Ягідництво України»,  пройде 17-18 липня у місті Мронгово (Польща). Захід відбудеться у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business. Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності українських підприємств та їхній вихід на ринки ЄС.

Участь у тренінгу 17-18 липня дозволить українським переробникам отримати вичерпну інформацію про вимоги НАССР та про те, як вони мають втілюватися у виробництво.

Для кого буде цікавим тренінг?
Тренінг орієнтований на українські підприємства-переробники ягід, які опікуються харчовою безпекою своїх продуктів і орієнтуються на світові стандарти в своєму виробництві.

Чому важливо взяти у ньому участь?
По-перше, це унікальна можливість навчитися та вживу побачити впровадження системи НАССР на заводі провідної міжнародної компанії – WILD ADM. Завод спеціалізується на виробництві фруктових наповнювачів.

По-друге, впровадження системи НАССР на виробництві значно спрощує вихід компанії на міжнародні ринки. Ця система дозволяє гарантувати безпеку харчової продукції, вона схвалена у всіх країнах, а у деяких навіть є обов’язковою для усіх внутрішніх виробників та імпортерів. Отримуючи відповідний сертифікат, компанія здобуває підтвердження якості своєї продукції та може без обмежень продавати свою продукцію майже по всьому світу.

По-третє, навіть якщо ви не виробляєте фруктові наповнювачі, а, наприклад, заморожуєте фрукти, ви зможете не тільки побачити систему в дії, але й подивитися на свій продукт очима клієнта.
І головне. Тренінг проводитиме Марек Задерновський – фахівець світового класу, який багато років пропрацював директором з якості на міжнародних підприємствах, у тому числі із заморозки фруктів та виготовлення фруктових наповнювачів, викладач, експерт, який співпрацює зі Світовим Банком та іншими міжнародними установами. У вас буде можливість при особистому спілкуванні з Мареком отримати інформацію не тільки щодо НАССР, але і з інших питань організації виробництва.

Якою буде програма тренінгу?
Перший день, 17 липня, буде присвячений теоретичній частині: загальна інформація про систему НАССР, її принципи та вимоги. Учасники дізнаються про контрольні точки аудиту та особливості проходження сертифікації.
Другий день, 18 липня, учасники тренінгу відвідають крупне польське переробне підприємство WILD Poland Sp. o.o. Production Plant Mragowo, яке належить великій міжнародній компанії ADM і є сертифікованим за системою НАССР. Усі здобуті напередодні теоретичні знання можна буде закріпити на практиці, побачивши, як організовані підконтрольні процеси на конкретному виробництві.

Проектом  «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» оплачується:
– Трансфер групи мікроавтобусом по маршруту Варшава-Мронгово 16 липня 2018 року.
– Трансфер групи мікроавтобусом по маршруту Варшава-Мронгово 19 липня 2018 року.
– Трансфер групи мікроавтобусом готель – завод – готель 18 липня 2018 року.
– Гонорар тренера.
– Оренда зала для проведення тренінгу.
– Обіди та кава-паузи за обидва дні тренінгу.
– Послуги із перекладу.
Витрати зі сторони підприємства:
– Авіапереліт Київ-Варшава-Київ (приблизно 4500-5000грн) або інший вид транспорту до місця проведення тренінгу.
– Проживання в готелі в одно або двохмісному номері (3525 грн/доба або 2060 грн/доба з людини).
– Вечері протягом перебування.
Реєстрацію відкрито до 06.07.2018 включно.
Посилання ра реєстраційну анкету goo.gl/forms/JPxelHX2qH3lSXPk2.
Не пропустіть нагоду та реєструйтеся для участі у тренінгу вже зараз!
Запитання можна поставити за телефоном +38 067 487 37 49 та е-mail info@uaberries.com.ua

Related upcoming events

  • 2021-06-01 09:00 - 2021-06-04 18:00

    Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

    Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференція з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

    Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.