Генеральним спонсором конференції Berry Drive 2018 виступила компанія Сингента
05.11.2018

Генеральним спонсором інноваційної конференції Berry Drive 2018Drive 2018 виступила компанія Сингента (https://www.syngenta.ua/).

Компанія Syngenta («Сингента») була створена у 2000 році. «Сингента» стала провідною компанією на світовому агрохімічному ринку, в якій працює більше 26 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед нашими клієнтами, ми допомагаємо збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.

В портфоліо «Сингенти» в Україні входить більше 70 засобів захисту рослин та велика кількість гібридів та сортів насіння польових й овочевих культур.

https://www.facebook.com/syngentaukraine/videos/907134122776280/

Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень, що задовольняють потреби українських аграріїв, та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні переробні компанії. «Сингенту» вирізняють високоякісна продукція, гнучкість та інтегрований підхід до вирішення проблем та використання переваг сільського господарства України.

Експерт компанії Сингента, кандидат сільськогосподарських наук, Воєводін Володимир Васильович зробить доповідь на тему: «Захист ягідників від шкідників та хвороб».

Готуйте свої запитання та реєструйтеся на конференцію за посиланням: http://berrydrive.com.ua/registration.html