Global Cherry Summit 2019 – подія року для виробників черешні!

25 квітня 2019 року у Конференц-центрі Monticello у Чилі (м. Сан-Франциско де Мостазал) відбувся другий міжнародний Global Cherry Summit, на якому зустрілися провідні гравці на світовому ринку черешні. Організаторами події є Yentzen GroupProduce Business Magazine і Комітет з черешні в ASOEX. У 2018 році Global Cherry Summit, який організовувався чилійськими виробниками черешні,  вийшов на міжнародний рівень. Завдяки успішному проведенню заходу, тепер ця подія стала регулярною.

За останні роки експорт черешні з Чилі зростав найшвидшими у світі темпами, і результати були очевидними: лише за сезон 2017/2018 років експорт черешні з Чилі майже подвоївся порівняно з попереднім сезоном і досяг більше 180 000 метричних тон. Це означає, що зміни на ринку черешні Чилі будуть впливати на глобальний ринок в цілому. Саме це робить місце проведення саміту стратегічним рішенням для гравців ринку. На Саміті 2019 були проведені семінари по торгівлі черешнею, представлено нові сорти черешні, детально розглянуто логістичні мережі та управління виробництвом, учасники змогли дізнатися про техніки, що використовуються після збору врожаю, а також отримали можливість створити мережі партнерів і ознайомитись з новими досягненнями у цій галузі.

Глобальний ринок черешні є дуже перспективним. Про це свідчить той факт, що у 2013 році його обсяг складав 600 млн. дол. США, а у 2017 році він вже сягнув 2 млрд. дол. США, і аналітики прогнозують лише зростання, пов’язане з новими досягненнями у технологіях обробки ягоди, нових методах вирощування, а також появою платформ для електронної торгівлі цим товаром і відкриття нових ринків збуту.

Під час Саміту учасники брали участь в обговоренні таких тем:

  • Глобальні тенденції виробництва і збуту черешні
  • Китай в цифрах: споживачі і переробник імпортованої черешні
  • Панельна дискусія щодо ринку рітейлу черешні в Китаї
  • Провідні ринки збуту черешні
  • Глобальні тренди маркетингу черешні
  • Нові сорти черешні
  • Індустрія черешні Чилі до 2029 року.

Отримати більш детальну інформацію про Global Cherry Summit 2019, дізнатися список учасників, подивитися матеріали Саміту можна на сайті заходу за посиланням https://www.globalcherrysummit.com/en/.