Haygrove розробила новий вид тунелів для вирощування ягідних культур

Компанія Haygrove розробила новий вид тунелів для вирощування ягідних культур. Про це заявив Марек Ямри, менеджер з продажів компанії Haygrove (Польща) на сторінці компанії у Facebook.

«Що саме нового ми застосували: це овальна труба для арокHSO що є на 20-40% міцніша від звичайної,також нова запатентована система зміцнення конструкції за допомогою стальних тросів що додає ще 10-15% міцності та витривалості конструкції. Також збільшили відстань між ногами до 2,5м та відмовились від керхнього зміцнення арок що дозволило нам здешевити загальну вартічть за рахунок зменшення використання металу на метр. Ще одне ми зробили вищими ноги що дозволяє нам зробити кращий мікроклімат для росту рослин», – каже пан Ямри.

Нагадаємо, що Haygrove – міжнародна компанія, яка спеціалізується на впровадженні плівкових тунелів для вирощування ягідних та кісточкових культур, а також субстрактних систем.

За свою більш ніж 30-річну історію компанія має безліч здобутків, започаткувала багато інноваційних рішень в галузі закритого ґрунту, а також має досвід роботи в країнах з усіх континентів світу.

Наразі компанія є активним членом Асоціації «Ягідництво України»