Haygrove виступить офіційним спонсором конгресу «Ягідництво та кооперація – 2019»
15.07.2019

Компанія Haygrove надає підтримку проведенню Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація – 2019», який відбудеться 19-20 вересня в Тернополі. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

 

Haygrove – міжнародна компанія, яка спеціалізується на впровадженні плівкових тунелів для вирощування ягідних та кісточкових культур, а також субстрактних систем.

 

За свою більш ніж 30-річну історію компанія має безліч здобутків, започаткувала багато інноваційних рішень в галузі закритого ґрунту, а також має досвід роботи в країнах з усіх континентів світу.

 

«Haygrove займається розробкою і будівництвом тунелів з 1989 року. За цей час ми розробили відмінне розуміння потреб наших клієнтів і їхніх агротехнічних практик. Крім того, ми першими почали вирощувати малину в масштабах в субстратних системах. Ці іновації змінили галузь та підходи до виробництва фермерів у багатьох країнах», – резюмують представники компанії.

 

При цьому вони підкреслюють, що серед головних цілей діяльності компанії є не тільки створення прибуткової моделі бізнесу та команди професіоналів, але й піклування про довкілля, адже саме стан навколишнього середовища наразі є глобальною проблемою усього людства.

 

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Пленарна частина заходу буде здебільшого присвячена не тільки виступам провідних експертів та практиків, але й панельним дискусіям між представниками різних сегментів сектору. Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort.

 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події.

 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.