Компанія AGRID долучилася до родини Асоціації «Ягідництво України»
15.07.2019

Компанія AGRID, провідний постачальник високоякісних європейських матеріалів для сільського господарства, вступила до Асоціації «Ягідництво України». Про це повідомляє прес-служба АЯУ.

 

Вказана компанія пропонує українським виробникам ягід та фруктів широкий асортимент товарів для вирощування від провідних світових брендів, а саме:

GREENTEX – агроволокно покривне і мульчувальне;

SOTRAFA – тепличні плівки що розсіюють світло та прозорі мульчуючі плівки;

AGROJUTEX – агроволокно від компанії JUTA (біле та чорне);

GRONDMEESTER – кокосовий та торф’яний субстрати і матеріали для підв’язування рослин;

KARATZIS – сітки для затінення;

TENAX – пластикові сітки та системи захисту проти граду.

 

Зазначимо, що компанія AGRID доволі часто проводить зустрічі з фермерами, презентуючи новинки асортименту. Зокрема на одній з таких зустрічей на базі фермерського господарства ЛПГ Павлівське, яке входить до переліку найбільш інноваційних, було представлено нові підв’язки GrondMeester для ягідників, виноградників та саду, а також тепличні і мульчуючі плівки POLITIV, кокосові субстрати GrondMeester, агроволокно Greentex і затінюючі сітки KARATZIS.

 

Співробітники компанії AGRID не тільки представили підв’язкові інструменти, а й продемонстрували їх роботу на ягідниках і виноградниках господарства. При цьому клієнтам було надано можливість самим спробувати новинки на практиці  і переконатися у зручності та швидкості роботи з якісним інструментом і підв’язками.

 

Асоціація «Ягідництво України»