Компанія BigBlue organic blueberry farm успішно пройшла сертифікацію GlobalG.A.P.
09.07.2019

Готуючись до першого експорту, компанія BigBlue organic blueberry farm успішно пройшла  сертифікацію GlobalG.A.P. та отримала Сертифікат. Крім того, компанія є органічним виробником чорниці і вже має сертифікат Organic Standard. Головною особливістю стандарту є те, що він оцінює як безпечність вирощеної продукції, так і безпечність всього циклу виробництва, починаючи з посадкового матеріалу і закінчуючи врожаєм.

За останні 3 роки компанія ТМ BigBlue готувала ґрунт на 100% органічним способом, щоб створити найкращі умови для рослин лохини і зробити яскравий смак і якість продукту. У компанії ТМ BigBlue головна мета – створити високоякісну, 100% органічну лохину, використовуючи найкращі міжнародні практики з виробництва ягід, високі стандарти інфраструктури та процедури та практику органічного стандарту та GlobalG.A.P.

Одна з найголовніших причин сказати стандарту «так»  це спрощення процедури реалізації продукції в торгових мережах. Якщо виробник сертифікований на відповідність вимогам GlobalG.A.P. , то мережі абсолютно спокійно беруть його товар на реалізацію. І спрощується процедура аудиту. А ще наявність такого сертифікату магічним чином розширює для виробника ринок збуту сільськогосподарської продукції і спрощує процедури її експорту у інші країни.

Зазначимо, що у поточному році компанія вже розпочала експорт, при цьому першими спробували українську органічну лохину покупці з Великобританії,  Ірландії та Німеччини.

 

Асоціація «Ягідництво України»