Компанія «Пахаренко і партнери» включена до першого рангу рейтингу IP STARS 2020 та отримала відзнаку Chambers Europe 2020
01.04.2020

18 березня оприлюднено результати рейтингу IP STARS 2020 від видання Managing IP у категорії торговельних марок, де до компаній першого рангу вчергове включено компанію «Пахаренко і партнери».

До рейтингу, підготовленого за результатами дослідження, увійшли провідні фірми, що працюють у сфері подання заявок/діловодства у справах торговельних марок та вирішення спорів, пов’язаних з торговельними марками. Рейтинг охоплює країни Африки, Північної та Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Близького Сходу.

 

У коментарях до результатів дослідження відзначається, що компанія «Пахаренко і партнери» має великий досвід консультування у питаннях охорони прав та вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності в Україні. Антоніна Пахаренко-Андерсон є провідним партнером фірми. Дослідники також відзначають вагому роль партнерів компанії Олександра Пахаренка та Олени Шамріної у досягненні фірмою високих результатів. Усі троє партнерів компанії увійшли до переліку IP Stars – провідних спеціалістів у сфері торговельних марок в Україні, з-поміж 16 українських фахівців, відзначених виданням за результатами дослідження.

Також, нещодавно було оприлюднено результати іншого міжнародного рейтингу – Chambers Europe 2020, який досліджує ринок юридичних послуг у різних галузях права у різних країнах світу. Фірма «Пахаренко і партнери» була відзначена у категорії «Інтелектуальна власність», отримавши високу оцінку завдяки великому досвіду вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, захисту від порушень прав клієнтів на патенти, торговельні марки, доменні імена, представництві мультинаціональних компанії у забезпеченні ними охорони об’єктів інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу. Відзначено також високу компетентність спеціалістів компаній у питаннях боротьби з контрафактом. Сильною стороною компанії, згідно висновків дослідників, є супроводження процесу набуття прав інтелектуальної власності (IP rights prosecution offering).

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» заснована в 1994 році, має офіси у Києві та Лондоні (Великобританія) і на сьогоднішній день є однією з провідних українських юридичних фірм, яка надає повний спектр послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та інших країнах.

«Пахаренко і партнери» надає послуги щодо формування та супроводження портфеля прав  інтелектуальної власності компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об’єктів інтелектуальної власності: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування напівпровідникових виробів, географічних зазначень, сортів рослин, об’єктів авторського і суміжних прав).

Крім того, фірма «Пахаренко і партнери»  здійснює комплексний правовий консалтинг господарської діяльності будь-якої  компанії в Україні та за кордоном і надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.

Також протягом 6 років співробітники компанії є постійними учасниками Діалогу з питань інтелектуальної власності «Україна-ЄС» (EU-Ukraine IPR Dialogue), який проводиться Єврокомісією в межах співпраці Україна-ЄС, передбаченої в Europan Neighborhood Policy Action Plan, а також у контексті переговорного процесу по DFCTA.