Китай продовжує активно нарощувати виробництво ягід

Китай упродовж щонайменше останніх п’ять років активно збільшує обсяги виробництва ягід. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Ягідництво України» з посиланням на дослідження Mordor Intelligence. Більше того, аналітики агенції прогнозують, що такі тенденції зберігатимуться в країні як мінімум до 2024 року.

Key Market trend

Наразі ж Китай вже є найбільшим виробником ягід у світі: за офіційними в 2018 році валовий збір цієї продукції в країні сягнув 4,2 млн тонн. При цьому, дана країна є лідером в секторі суниці садової як по обсягам виробництва, так і за площею насаджень.

 

При цьому варто зазначити, що за інформацією Китайської спілки садивних наук, країна реалізує на експорт понад 95%  врожаю малини в свідому, замороженому чи переробленому вигляді.

 

Слід зауважити, що технології вирощування ягоди в Китаї залежать здебільшого від регіону виробництва. Зокрема, на півдні аграрії віддають перевагу вирощуванні у відкритому ґрунті, а також значну частину реалізують на переробку. В той же час на півночі переважає тепличне виробництво із застосуванням високих тунелів.

 

Uaberries.com.ua