Китай відкриває ринки для лохини з США

Китай оголосив, що дозволить імпортувати свіжу лохину, вирощену в США. Очікується, що схвалення збільшить імпорт продукції сільського господарства Китаю в рамках першої фази торговельної угоди між США та Китаєм, підписаної в січні, пише Fruitnet.com.

Згідно з угодою, від Китаю вимагається витратити додаткові 200 млрд. дол. на імпорт продукції з США протягом наступних двох років, при цьому 50 млрд. дол. будуть витрачені на сільськогосподарську продукцію.

У повідомленні, розміщеному на веб-сайті Генеральної адміністрації митниці Китаю (GACC), зазначено, що фрукти, вирощені в Каліфорнії, Флориді, Джорджії, Індіані, Луїзіані, Мічигані, Міссісіпі, Нью-Джерсі, Північній Кароліні, Орегоні та Вашингтоні, отримають дозвіл для імпорту.

Однак, передбачено, що виробників та фасовку повинні спочатку затвердити і Міністерство сільського господарства США (USDA), і GACC.

На додаток до цього, господарств, які мають намір експортувати свіжу лохину до Китаю, повинні мати систему відстеження, щоб точно простежити джерело невідповідності експортної продукції.