Міжнародні експерти МТЦ відвідають українські ягідні підприємства
17.07.2019

Міжнародний Торговельний Центр (МТЦ) в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» в партнерстві з Асоціацією «Ягідництво України» (АЯУ) анонсує про тижневий візит в Україну міжнародних експертів з післязбиральної доробки та розвитку бізнесу. Про це повідомляє прес-служба АЯУ.

 

Захід триватиме з 22 по 26 липня. В рамках цього візиту міжнародні експерти МТЦ відвідають 9 експортно-орієнтованих компаній з Житомирської, Рівненської та Київської областей, серед яких 7 виробників свіжих ягід та 2 переробні підприємства.

 

Метою візиту є аналіз реального стану українських ягідних підприємств. Під час заходу спеціалісти проведуть перевірку післязбиральної діяльності та готовності до експорту компаній задля подальшої розробки індивідуальних планів розвитку українських підприємств.

 

Цей візит є підготовчим для проведення тренінгу з післязбиральної доробки та індивідуальних консультаційних послуг для виробників ягід, які відбудуться у вересні 2019 року. Індивідуальні консультації будуть зосереджені на розвитку бізнесу з огляду на експорт до ЄС. Національні консультанти з розвитку бізнесу, під загальним наглядом МТЦ, поділяться провідною практикою в міжнародній торгівлі з підприємствами, що є представниками малого та середнього бізнесу.

 

Тренінги проведуть міжнародні експерти МТЦ. Обрані національні фахівці також пройдуть тренінг з методології аналізу та підготовки індивідуальних планів для підприємств.