Міжнародний експерт Валід Гаддас проводить індивідуальні консультації для українських експортерів ягід
20.11.2019

20-22 листопада 2019 року Валід Гаддас (Walid GADDAS) – міжнародний консультант ITC з аналізу та розвитку ланцюгів доданої вартості в сфері сільського господарства та агробізнесу, проводить індивідуальні консультації для  українських експортерів ягід, учасників Проекту МТЦ (ITC), організований у Києві Міжнародним торговим центром та Асоціацією «Ягідництво України».

Валід Гаддас має 26-річний досвід роботи в Тунісі, а також у багатьох країнах Африки (Бурунді, Буркіна-Фасо, Коморські острови, Єгипет, Гвінея-Бісау, Марокко, Нігер, Руанда, Сенегал, Судан, Танзанія та Зімбабве), Азії (Непал, Саудівська Аравія, Таїланд, ОАЕ, В’єтнам) та Європи (Франція, Італія, Німеччина, Молдова, Україна).

Валід Гаддас також проводив консультації для багатьох компаній приватного сектору щоб збільшити їх виробничу потужність, поліпшити якість продукції і впровадити системи якості (ISO, HACCP, GlobalGAP). Валід Гаддас у Тунісі є віце-президентом Національної асоціації консультацій (National Association of Consultancies), а також є членом французької спілки  Агро консультантів (Agro Consultants)

Разом з Національним менеджером МТЦ (ITC) Мариною Сидоренко, Валід Гаддас проводить індивідуальні консультації для українських виробників ягід в офісі МТЦ. Компанії зможуть зробити аналіз стратегій та планів дій, питання адаптації продукції до попиту на ринку,  моделі експортного ціноутворення, страхування експортних кредитів та як дізнатися про ринкові ціни на цільових ринках.

Консультації відбуваються а рамках Проекту МТЦ (ITC)  «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.