На базі господарства СВК Ягідки створено Органічний розсадник лохини “BigGreen”
20.11.2019

На базі проекту органічної ферми СВК Ягідки, яка спеціалізується на вирощування лохини і продає ягоду під торговою маркою “BigBlue”, створено перший органічний розсадник лохини “BigGreen”.

Господарство СВК Ягідки без перебільшення на сьогодні є одним із лідерів сектору, має 5-річний досвід роботи з вирощуванням лохини використовує лише найкращий якісний матеріал та високі технології, сертифіковано за стандартами Organic Standard та GLOBALG.A.P. В компанії вірять, що органічний спосіб в майбутньому покаже чудові результати.

Наразі  “BigBlue” вирощує 5 різних сортів лохини, що дозволяє збирати ягоди з середини червня до середини вересня: Duke, Bluecrop, Nelson, Chandler, Elliot. Ви можете побачити демонстраційне поле та  фото та відео тут: https://www.youtube.com/channel/UCrLyWJAuBB-3YXpQKfeS-6A?view_as=subscriber.

 

Розсадник BigGreen бере найкращий матеріал In-Vitro в Україні, вирощує його за допомогою власної органічної технології. Розсадник сертифікований Organic Standard. Зрештою клієнти отримають 2-річні рослини в 1,5 літровому горшику. Розсадник вже користується попитом у підприємств на Західній Україні.

Більше того, агрономи та менеджери розсадника надають підтримку, необхідну для вибору матеріалу, посадки та вирощуванні.

Контакти:

+380 67 6732299

bigblueorganic@gmail.com або 6732299@gmail.com

www.bigblue.com.ua