На Форумі «S-Fruit Transformation» відбудеться вручення премії UBA AWARDS!
14.01.2020

Організатори Другому міжнародному форумі «S-Fruit Transformation» звертають увагу, що в перший день події, 30 січня, відбудеться Гала-вечеря, на яку запрошуються абсолютно всі учасники Форуму, включаючи тих, хто зареєструвався на участь тільки у другому дні події. Потрапити на Гала-вечерю та Вручення премії UBA AWARDS можна буде за спеціальним запрошенням.

 

Під час Гала-вечері на Другому міжнародному форумі «S-Fruit Transformation» відбудеться вручення щорічної премії від Асоціації «Ягідництво України» – UBA AWARDS. Як зазначають представники АЯУ, як й минулого року переможці відзначатимуться у шести номінаціях.

 

  1. «Бренд року»
  2. «Прорив року»
  3. «Якість року»
  4. «Кращий сімейний бізнес»
  5. «Кращий работодавець року»
  6. «Персона року»

 

Більш того, вже визначено попередній список претендентів.

 

«Від початку метою заснування премії було не стільки визначення кращих, скільки стимулювання українських господарств до розвитку. Ми дуже раді тому, що на сьогоднішній день є досить багато компаній, гідних отримати премію і що визначати переможців стає дедалі складніше», – зізнається Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України».

 

За словами пані Ірини, організатори прагнуть бути неупередженими, отже при визначенні переможців вони враховують як думку партнерів Форуму – Органік Стандарт та Organic Business School, так і бачення галузевих експертів та профільних ЗМІ.