На Сумщині розпочався прийом заявок на отримання відшкодування витрат на садивний матеріал малини та смородини

На Сумщині розпочався прийом заявок на отримання фінансової підтримки галузія гідництва в рамках програми розвитку АПК. Про це повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Сумської ОДА.

За таким напрямом передбачена фінансова підтримка з обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року.

«Триває приймання заявок та документів, на часткове відшкодування витрат із придбання садивного матеріалу малини/ смородини від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу з чистим доходом (виручка) за останній рік до 15 млн грн.

Часткове відшкодування здійснюється на безповоротній основі заявникам за придбаний ними садивний матеріал малини/ смородини у період з 1 жовтня минулого року до 30 вересня поточного року, у розмірі до 75 відсотків його вартості без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 50 тис. грн.», – йдеться у повідомленні.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 70, 77 15 72.

E-mail: apk@sm.gov.ua, apk-agronom@sm.gov.ua

Детальніше: https://is.gd/T3WMek