Натуральні добрива від компанії “Інтегро” – інновації, що піклються про природу
11.05.2018

Інноваційне натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро допоможе Вам отримати якісний і екологічно чистий урожай сільськогосподарських культур на різних ґрунтах, в теплиці і навіть у пустелі.

Основу добрива складають органічні і мінеральні компоненти курячого посліду, що під ферментаційною дією ґрунтоутворюючих бактерій були збагачені вітамінами та мікроелементами необхідними для активного здорового розвитку рослин.

Органічне добриво «Гуміно де галліна» в процесі виробництва проходить термічну обробку без доступу повітря (анаеробний термофільний режим), що виключає збереження в ньому шкідливих бактерій (Salmonella, E-coli), яєць гельмінтів та пророслого насіння рослин.

Розробляючи органічне добриво «Гуміно де галліна» фахівці нашої компанії досягли технологічного балансу, прибравши всі шкідливі і небезпечні компоненти з вхідної сировини, при цьому залишивши і посиливши все корисне і необхідне для ґрунту і рослин.

Технологія виробництва органічного добрива «Гуміно де галліна» захищена українськими та міжнародними патентами.

Мікроорганізми в добриві, що є типовими представниками посліду тварин та гумусових ґрунтів, сприяють засвоєнню поживних речовин сільськогосподарськими рослинами.

Органічне добриво «Гуміно де галліна» має широку сферу використання; воно може застосовуватися як для підживлення рослин, так і в якості основного добрива, або для відновлення / створення родючого шару ґрунту (у тому числі у теплицях), зокрема для вирощування зернових і овочевих культур, підживлення ягідних культур та плодових дерев, а також у ландшафтному дизайні.

Легкість застосування притаманна як твердій, так і рідкій фракції органічного добрива «Гуміно де галліна»

Наша команда впевнена, що органічне добриво «Гуміно де галліна» стане справжньою підмогою у вирощуванні Вашого врожаю.