Необхідно навчитися не тільки вести переговори, але й досконало до них готуватись!

Підсумки тренінгу «Ефективні переговори»

 

22-23 серпня 2019 року в Києві Міжнародний торговий центр (ITC) Ready to Trade у партнерстві з Асоціацією «Ягідництво України» організували дводенний тренінг щодо навичок ведення переговорів B2B.

Захід мав на меті не тільки вдосконалити знання учасників теоретичними аспектами щодо ведення переговорів, але й відпрацювати основні моменти ділових зустрічей в ході практичних  завдань.

Тренером курсу виступив Володимир Малічевській, експерт з підвищення ефективності організацій, впровадження процесного управління і побудови системного навчання


Навчання охоплювало сучасну парадигму продажів сільськогосподарської продукції, управління сприйняттям клієнта, презентацію продукту, управління рішеннями клієнта, тактику переговорів, ефективне просування продукції на виставках задля підтримки цілей сталого розвитку та світових ринкових тенденцій.

«Насамперед давайте усвідомимо, що «вартість» однієї продажі, як правило, значно перевищує прибуток від цієї угоди, адже включає в тому числі ті кошти, які ви витрачаєте на ділові зустрічі. Отже, щоб оптимізувати цей процес, необхідно максимально зменшити кількість зустрічей з одним клієнтом. Досягти цього можна, якщо ретельно готуватись до переговорів. Важливо мати щонайменше чек-ліст переговорів», – підкреслює експерт.

На практичній частині учасники мали змогу попрактикуватись працювати із запереченнями, опанувати навички різних підходів та методів переговорів тощо.

“Під час переговорів можете ігнорувати 30-40% висловів клієнта, особливо ті, що не стосуються напряму справи. Це піде лише на користь”, – підкреслив пан Малічевський.

Тренінг проходив за підтримки Проекту ІТС в Україні «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business та реалізована Асоціацією “Ягідництво Україні”.

 

Звертаємо увагу, що Володимир Малічевський виступить одним зі спікерів Другої  міжнародної конференції «Berry Drive-2019» 17 вересня. Отже ті, хто не зміг потрапити на тренінг, матимуть змогу почути поради експерта щодо управлянні та втримання персоналу.