Нові переваги для Членів Асоціації «Ягідництво України»
05.05.2020

Асоціації «Ягідництво України» рада повідомити про впровадження Програми Лояльності! Ця програма є унікальною і діє виключно для Членів Асоціації «Ягідництво України».

 

Метою створення цієї програми є консолідація зусиль по насиченню ринку вирощування і переробки ягід якісними товарами та послугами, спрощення доступу  членів Асоціації «Ягідництво України» до таких товарів та послуг і розвиток ринку в цілому.

 

Партнерами Програми лояльності стали Члени АЯУ, постачальники товарів та послуг і партнери Асоціації, завдяки яким Члени Асоціації отримали приємні бонуси. Всі компанії є перевіреними та надійними.

 

Наразі програма вже включає двадцять різних пропозицій на послуг для сектору та супутні товари для бізнесу, і буде доповнюватись та розширюватись.

 

При замовленні певної послуги або товару, партнери Програми Лояльності мають упевнитися, що компанія є дійсно Членом Асоціації «Ягідництво України». В межах Програми лояльності ми також раз на рік будемо проводити серед членів Асоціації «Ягідництво України» опитування щодо якості обслуговування. Результатами цих досліджень ми будемо ділитися з кожним учасником програми особисто.

 

Ознайомитися з Програмою можна на сайті АЯУ  http://uaberries.com.ua/about/

 

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

Команда Асоціації «Ягідництво України»