Нові сорти полуниці від італійської компанії CIV

Італійський консорціум CIV, що займається виведенням нових сортів фруктів та ягід, представив пять нових сортів полуниці на цьогорічному Global Berry Congress у Роттердамі.

Компанія представила сорти як для теплого, так і для більш прохолодного клімату. Наприклад, два нових сорти, CIVRH612 (під назвою Ania) та CIVRH621 (під назвою Cantus), є ремонтантними сортами, що потребують прохолодної погоди, тому вони ідеально підходять для вирощування у країнах Північної Європи та інших регіонах з прохолодним кліматом. На даний момент, ці сорти вже пройшли випробування і вирощуються у Великобританії та країнах Бенілюкс. Менеджер сортів компанії CIV, Марко Бертолацці зазначив, що ця полуниця має чудовий смак та аромат, має термін придатності біля семи днів, кращу еластичність шкірки, тому вона є більш витривалою.

Для більш теплого клімату компанія також представила два нові сорти – CIVS906 (під назвою Elide) та CIVRL333 (під назвою Xante). Elide – це сорт, що плодоносить у червні й не потребує прохолодної температури, тобто він чудово пристосовується до середземноморського клімату, в якому можливо досягти стабільного тривалого врожаю. В свою чергу, Xante – унікальний сорт ранньої ремонтантної полуниці, який не потребує прохолодної температури.

І нарешті, останній сорт, що представила компанія, – CIVNB557 (під назвою Lycia), відрізняється великими розмірами та високою якістю.

Представник компанії зазначив, що комерційна стратегія CIV передбачає тісну співпрацю з основними учасниками ланцюга постачання, включаючи менеджерів рітейл-компаній на відповідних ринках, щоб визначити, що саме потребують споживачі, і на що є найбільший попит. На його думку, оптимальною організацією ринку, що ефективно працює у Великобританії, є присутність великих організованих дистриб’юторів, що є посередниками між виробниками та споживачами.