Новим Членом Асоціації «Ягідництво України» стала Компанія «Новітні технології»
07.04.2020

До Асоціації «Ягідництво України» приєднуються справжні професіонали плодово-ягідного ринку, на кшталт компанії «Новітні технології», яка днями долучилася до лав АЯУ.

 

 

Компанія була заснована в 1997 році і за цей час зарекомендувала себе серед вітчизняних і європейських підприємств як надійний партнер.

Багатий практичний досвід дозволяє здійснювати комплексне обслуговування виробників та імпортерів ягід і фруктів, вітчизняних і міжнародних мереж супермаркетів, овоче та фруктосховищ, логістичних центрів, кондитерської промисловості, оптових і роздрібних торгових підприємств.

 

Компанія «Новітні технології» поставляє наступні види обладнання та матеріалів:

 • Обладнання для електронного сортування ягід, фруктів та овочів від французького концерну MAF RODA agrobotic. Технологічні лінії з високою точністю можуть сортувати продукцію за кольором, вагою, діаметром, формою, зовнішніми і внутрішніми дефектами, та вмістом цукру. Модельний ряд сортувальних систем досить великий. Основні моделі: BERRYWAY – машина для калібрування та сортуваннях лохини, чорниці, журавлини, та інших ягід невеликого розміру; CHERRYWAY – машина для сортування черешні, черрі томатів, аличі або інших продуктів середнього розміру ; POMONE та UNIWAY – машини для сортування яблук, груш, персиків, слив, томатів та інших продуктів розміром до 130 мм.
 • Панетки, клампшелі і лотки для ягід від італійської компанії NESPAK.
 • Альвеоли (вкладиші з комірками для ящиків) для транспортування та зберігання яблук, персиків, слив, груш, та інших фруктів (виробництво NESPAK, Італія).
 • Вкладиші абсорбуючі чорного, білого та червоного кольорів виробництва італійської компанії MAGIC. Використовуються для поглинання зайвої рідини в панетках з ягодами.
 • Мульчуюча плівка для ґрунту виробництва LIRSA (Італія). Може поставлятися перфорованою, неперфорованою, чорно-білою та ін.
 • Затіняюча сітка і сітка для обв’язування палет .
 • Системи протиградової сітки виробництва TESRETE (Італія) та аксесуари до них виробництва VARIO SYSTEM (Італія).
 • Машини іспанської компанії BOIX для автоматичного формування та склеювання картонних ящиків.
 • Обладнання італійської компанії Frumaco – самохідні машини для збирання фруктів, обрізки саду, та обслуговування протиградової сітки.
 • Навісне та причіпне устаткування від італійської компанії Hermes – садові косарки для мульчування трави та подрібнення гілок після обрізки.
 • Професійний акумуляторний інструмент від французького виробника INFACO для обрізки саду, та підв’язування виноградників.
 • Легкий та надійний ручний інструмент для догляду за садом від італійської компанії CASTELLARI.

Фахівці компанії пройшли підготовку на заводах Франції, Італії, Іспанії, Голландії, Данії, Німеччини та інших країн, що дозволяє надавати клієнтам професійне обслуговування, що включає в себе технічні консультації, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійний та післягарантійний сервіс, навчання персоналу компанії-замовника, ремонт обладнання і постачання запчастин.

Для більш детальної інформації перейдіть на сайт https://www.novtech.com.ua/