ОНОВЛЕННЯ КАТАЛОГУ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТНООРІЄНТОВАНИХ ЯГІДНИХ КОМПАНІЙ
19.08.2020

International Trade Centre спільно з Асоціацією «Ягідництво України» напередодні низки міжнародних виставок та заходів оновлюють каталог українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

Мета каталогу – представити  українських виробників свіжих і заморожених ягід та готової ягідної продукції потенційним покупцям з різних країн світу. Зокрема, каталог побачать відвідувачі Macfrut 2020, Fruit Logistica 2021, Biofach 2021, а також міжнародні партнери під час проведення В2В зустрічей та партнери Асоціації, що зацікавлені у роботі із українськими постачальниками.

Каталог міститиме загальну інформацію про стан та вектори розвитку українського ягідного сектору, мапу виробництва з позначенням компаній – учасників, а також – візитівки низки провідних українських підприємств, які орієнтовані на експорт. Його структуровано за загальними розділами: виробники свіжих ягід, постачальники заморожених ягід та компанії, що спеціалізуються на виробництві продуктів переробки ягідництва, на кшталт джемів, топінгів сублімованих ягід тощо.

Це вже буде третя редакція єдиного в Україні каталогу українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору. Отже, потрапити на його сторінки – це чудовий шанс для компаній, що хочуть виходити на міжнародні ринки та стабільно експортувати, диверсифікувати поставки та знайти нових закордонних партнерів.

Вимоги до підприємства, яке прагне потрапити до каталогу:

  • Офіційно перебувати у приватній власності і бути зареєстроване як юридична особа відповідно до законодавства України;
  • Частка власності громадянина/громадян України становить не менше 60%;
  • Є виробником вказаної вище  продукції;
  • Має співробітників, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови без перекладача;
  • Має підготовлені маркетингові матеріалами (сайт, каталог, буклет тощо) англійською мовою;
  • Є експортером або готове до початку експортної діяльності (сертифіковане за міжнародними стандартами);
  • Готове забезпечити обсяги, організувати логістику, зберігання, пакування та маркування продукції відповідно до вимог замовника.

 

Термін подання заявки – до 21 серпня.

Участь компаній у каталозі БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 067 487 37 42. Заявку на участь в каталозі, надсилайте, будь ласка, на електронну адресу info@uaberries.com.ua

 

Ознайомитись зі змістом попереднього каталогу можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/16onE5Il82BHPT_cpOHorG9BJsQB1rgLUP-HU0wyS2eY/edit?pli=1