Павєл Вавріщук: допомога виробникам лохини для мене не професія, а пристрасть

Павєл Вавріщук (Pawel Wawryszczuk) має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в ягідному секторі і зокрема в сегменті лохини. Проте сам він зізнається, що вважає ягідний бізнес не просто роботою, а захопленням на все життя.

«З самого початку моєю пристрастю були ІТ-технології та інноваційні рішення у сільському господарстві та у повсякденні. Але згодом це переросло в інше захоплення. Нинішня пристрасть – це допомога виробникам м’яких фруктів», – зізнається експерт.

 

Варто зазначити, що Павєл Вавріщук – не просто бізнес-тренер, а має власний досвід вирощування лохини і наразі керує органічним господарством Polana LTD, загальна площа якого сягає 110 га, є президентом і власником Polska borow?wka LTD, член польської Асоціації виробників лохини.

Крім того Павєл Вавріщук є сертифікованим коучем з управління фермерськими господарствами, впровадження нових технологій вирощування, аграрного консультування з органічного та конвенційного виробництва лохини.

 

Нагадаємо, що вже незабаром, а сам 2 серпня, Павєл Вавріщук виступить тренером на професійному тренінгу «Збільшення прибутковості підприємства з вирощування лохини».

Організаторами заходу є Асоціація «Ягідництво України» за підтримки проекту «USAID».

 

Захід відбудеться на базі одного з провідних підприємств – «Українська ягода», в селі Маркуші Житомирської обл.

 

Вартість участі 1500 грн.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXefR5dFCf-szuFkP4qBUizl8UVRoiQ6DhyiqSQ9eq0KPc7Q/viewform