Перше видання унікального каталогу українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору випущено!
29.11.2018

Перше видання унікального каталогу українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору випущено!

Міжнародний Торгівельний Центр (МТЦ) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» розробили та випустили перше видання унікального каталогу українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

Одним із завдань Проекту є сприяння розширенню бізнес-можливостей його учасників, на реалізацію якого і покладена робота над створенням каталогу.

Перше видання містить інформацію про 24 підприємства України та складається з 3 частин, в кожній із яких окремо подана довідкова інформація про компанії, що працюють у напрямках вирощування свіжої ягоди, виробництва напівфабрикатів та ягідної продукції готової до прямого споживання.

Каталог дозволить максимально повно представити українські експортоорієнтовані підприємства на провідних міжнародних продовольчих виставках, під час В2В зустрічей та бізнес-турів.

Вперше, видання буде представлено 21-25 жовтня 2018 року у місті Парижі (Франція), де відбудеться найбільша в світі міжнародна виставка продукції харчової промисловості – SIAL 2018.

Випуск другого видання запланований до виставки Fruit Logistica 2019, що відбудеться у Берліні в лютому 2019 р. та очікується, що до каталогу приєднаються до додаткові компанії-виробники свіжої ягоди.

Ми дуже віримо, що до кінця Проекту каталог охопить максимальну кількість українських підприємств ягідного сектору та буде й надалі розвиватися, зміцнюючи його експортний потенціал.

Переглянути каталог можна за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1fNyiy8e-v7eIyiREvqL7JrqciUSFTARd