Перу збільшила експорт лохини майже в 1,7 разів

Перу активно нарощує свою присутність на міжнародній арені лохини. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Ягідництво України» з посиланням на сайт FreshPlaza.

Згідно з офіційними звітами, за перші п’ять місяців поточного року Перу експортувала лохини на загальну суму $84 млн, а це на 68% перевищує результати за січень-травень 2018 року. Основними ринками збуту перуанської лохини в поточному сезоні виступають США, Голландія, Великобританія, Китай, Канада тощо.

 

Варто зазначити, що збільшення поставок дозволило лохині увійти до ТОП-3 експортних продуктів Перу серед усього плодоовочевого сегменту, пропустивши вперед лише виноград та авокадо. Це стало можливим завдяки активному зростанню виробництва лохини в країні.

 

Нагадаємо, що, за даними Асоціації виробників лохини Перу (ProAndanos), станом на 2018 рік під цією культурою в країні було зайнято близько 5 тис.га, причому, тільки за минулий рік було закладено майже 2 тис. га нових плантацій. Більше того, за словами Сергіло дель Кастіліо Вальдеррама (Sergio del Castillo Valderrama), генерального менеджера асоціації, не виключно, що вже до 2020 року площі під лохиною в Перу сягатимуть 10 тис. га.

 

Асоціація «Ягідництво України»