Польща: попит на промислову суницю залишається високим навіть наприкінці сезону

Сезон суниці садової в Польщі добігає кінця, проте, попит на цю ягоду з боку переробних підприємств залишається дуже активним. Про це повідомляє Асоціація «Ягідництво України» з посиланням на сайт Sad24_pl

Як зазначає видання, реалізація більшості сортів суниці в Польщі вже завершилась. Однак, переробники все ще активно шукають певні обсяги ягоди з плодоніжкою, яку зазвичай використовують для виробництва джемів та наповнювачів.

«Як видно наразі із ситуації на ринку, чутки про те, що переробники вже завершили сезон закупівлі суниці через погану якість сировини, аж ніяк не відповідають дійсності. Більше того, така активність з боку переробних підприємств є нетиповою для поточного періоду сезону. Це свідчить про те, що переробники вже ще не встигли сформувати сировинну базу», – йдеться у матеріалі.

За інформацією гравців ринку, на даний момент переробники пропонують за суницю в середньому 2 злотих/кг (0,45 євро/кг). В деяких випадках ціна навіть доходить до 2,2 злотих/кг (0,49 євро/кг).  При цьому вони зазначають, що цією продукцією зацікавлені не тільки місцеві переробники, але й закордонні.