Практичний тренінг із сертифікації за стандартом Global G.A.P. пройде в Україні
12.06.2018

Ряд навчально-практичних тренінгів із сертифікації підприємств за міжнародними стандартами проводитиметься в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як ініціатива EU4Business.

Перший із таких тренінгів для виробників свіжих ягід, які вже є експортерами або планують вихід на європейські ринки, присвячений сертифікації за стандартом Global G.A.P. Дводенний тренінг відбудеться 20-21 червня.

Перший день тренінгу проходитиме в Києві. Учасники дізнаються про особливості стандарту, процедуру проходження сертифікації, вимоги стандарту до різних виробничих ланок і процесів, а також про можливості, які відкриває наявність сертифікату Global G.A.P. для торгівлі з Європою.

Другий, виїзний день тренінгу пройде на ягідній фермі ТОВ «Українська ягода» у Житомирській області. Компанія отримала сертифікат Global G.A.P. у 2017. Учасники тренінгу зможуть на власні очі побачити, як виглядають втілені стандарти, пройти по контрольних точках організації виробничого процесу та поставити запитання директору ТОВ «Українська ягода» Тарасу Баштаннику.

Спікер тренінгу — консультант з питань сертифікації виробництва за стандартом Global G.A.P. Ніна Дмитраш, яка має великий досвід дорадницької роботи з українськими підприємствами.

Участь у тренінгу зможуть взяти до 20 осіб.

Адреса заходу:
Перший день – готель Raziotel, м. Київ, вул. Ямська, 52.
Другий день (виїзний) –ТОВ «Україніська ягода» (c. Маркуші Бердичівського району Житомирської області).

Зареєструватися для участі можна в Асоціації «Ягідництво України» за телефоном +38 067 487 37 49 та е-mail info@uaberries.com.ua, а також на сторінці події у Facebook.